Please specify the Content Block to use as a top drawer content in Theme Options

بلاگ

مستر سایبان نخستین مرکز تولید انواع سایبان

سایبان دکوراتیو

سایبان دکوراتیو

سایبان دکوراتیو : جهت چاپ بروی پارچه سایبان دکوراتیو از چاپ سیلک استفاده می شود که بهترین نوع چاپ از لحاظ مقاومت در برابر آفتاب و ماندگاری بالا به شمار می آید.

معمولا برای پوشش سایبان دکوراتیو از پارچه های برزنت نانو استفاده می شود که زیبایی آن را به شدت افزایش می دهد.

در هنگام روز می توان با تنظیم سایبان دکوراتیو و چرخش نوارها مانع از ورود نور یا سبب افزایش ورود نور به فضای داخلی گردید. همچنین در فضای داخلی نیز می توان قسمت هایی را توسط سایبان دکوراتیو از دید خارج و به تفکیک در فضا افزود.

سا‌یبان د‌کوراتیو یکی از سایبان هایی است که اخیرا مورد توجه بسیاری از رستوران ها و کافی شاپ ها قرار گرفته و میتوان برای تولید این مدل سایبان دکوراتیو به در خواست مشتری از جنس سازه سبک و یا سنگین استفاده نمود. گاها بسیاری از مشتریان برای تبلیغ محصول خود یا تبلیغ فروشگاه از سا‌یبان د‌کوراتیو به عنوان سایبان تبلیغاتی نیز استفاده می کنند که این خود موجب شده است که شرکت ها و فروشگاه هایی که متقاضی تبلیغ محصول خود بر روی سایبان هستند؛ اخیرا به جای استفاده از سایبان مغازه کالسکه ای تبلیغاتی سایبان مغازه بازویی تبیلغاتی سایبان مغازه فنری تبلیغاتی از سا‌یبان د‌کوراتیو به عنوان سایبان تبلیغاتی استفاده نمایند.

مزایا

یک: این مدل سایبان نسبت به سایر سایبان های مغازه و پنجره با توجه به ابعاد آن فضای بسیار کمتری را اشغال میکند.

دو:به جهت ثابت بودن متراژ کمتری برای تولید نیاز دارد.

سه:به جهت اینکه همیشه باز است تبلیغات بر روی سا‌یبان دکور‌اتیو به عنوان سایبان تبلیغاتی بسیار واضح تر است.

قیمت سایبان دکوراتیو

قیمت سا‌یبان دکور‌اتیو نسبت به قیمت سایبان مغازه کالسکه ای سایبان مغازه دستی سایبان بازویی و سایبان مغازه برقی کمتر است و ضمنا مالیات همانند سایبان مغازه کالسکه ای تبلیغاتی ، سایبان مغازه بازویی تبلیغاتی، سایبان برقی تعلق نمی گیرد.

نصب سایبان

نصب سا‌یبان د‌کوراتیو بسیار راحت تر از نصب سا‌یبان مغازه کالسکه ای و نصب سایبان مغازه بازویی و نصب سا‌یبان مغازه تبلیغاتی می باشد و خود مشتری نیز می تواند سا‌یبان د‌کوراتیو را نصب نماید.

کاربرد سایبان دکوراتیو

در برخی از موارد به منظور زیباسازی محیط امکان استفاده از این نوع سایبان کاربرد و متقاضی بیشتری را خواهد داشت.در مکان هایی همچون رستوران و یا کافه های سرباز بیشتر از این نوع سایبان مورد استفاده قرار می گیرد.

این نوع سایبان کاربرد های دیگری را نیز می تواند داشته باشد یعنی از این سایبان جهت تبلیغات نیز مورد استفاده قرار می گیرد. که یکی از ویژگی های این سایبان این است که به صورت آماده به مشتری تحویل داده می شود.

بیشتر بخوانید : سایبان برقی

یک دیدگاه بگذاریددیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *