Please specify the Content Block to use as a top drawer content in Theme Options

بلاگ

مستر سایبان نخستین مرکز تولید انواع سایبان

سایبان تبلیغاتی

در تولید سایبان تبلیغاتی شاید مهم ترین نکته علاوه بر دقت در کیفیت بالای پارچه آن، به کار بردن رنگ ها و طرح های جذاب در چاپ آن است که سبب بهتر دیده شدن سایبان تبلیغاتی می شود.

سایبان تبلیغاتی حافظه تصویری عابرین را تحت تاثیر قرار می دهد و بنابراین روشی ساده و در عین حال موثر برای بهتر دیده شدن کسب و کار شما می باشد. استفاده از سایه بان تبلیغاتی با اینکه در مقایسه با سایر روش های تبلیغاتی کم هزینه تر است، اما می تواند در مدت زمان کمتر، نتیجه مطلوب تری برای شما به ارمغان آورد.

مغازه های تولیدکننده صنایع غذایی، بهداشتی، آرایشی، واردکننده لوازم خانگی، لوازم برقی، لوازم صنعتی و … با چاپ آرم و لوگو فرد روی سایبان تبلیغاتی فروش خود را دو چندان می کنند.

نکات مهم در ارائه سایه بان تبلیغاتی

سایبان برقی تبلیغاتی به جهت اینکه غالبا توسط شرکت ها برای تبلیغ محصولات خود و در دید عموم قرار دادن نام برند. و یا علامت شرکت استفاده می شود. به صورت مجانی در اختیار متقاضیان قرار داده می شود.

ولی برای اینکه هزینه ای که انجام می‌شود به هدر نرفته و سالیان زیادی تبلیغ مورد نظر بر سر درب فروشگاه یا مغازه باقی بماند. باید در ارائه سایبان دقت لازم را شرکت های ارائه دهنده مد نظر قرار دهند که حسب تجربه به بعضی از آنها اشاره می شود:
1_نوع جنس مشمع استفاده شده حتی می بایست بنر 13 انس کره و یا فلکس 18 انس باشد. زیرا؛ این دو مشمع درصد ماندگاری خیلی زیادی داشته و در قبال پارچه عمر بیشتری می نمایند.
2_محل نصب و ارایه سایبان تبلیغاتی نیز باید هدفمند باشد. و به فروشگاه‌هایی اعطا شود. که در میدان ها و یا خیابان های اصلی شهر می باشند. تا هم از نظر تبلیغ دید بهتری داشته باشد .وهم از جهت اینکه چون نظارت عمومی بیشتری بر آن می شود. امکان پاره نمودن و یا از بین نمودن آن خیلی کمتر از ارائه سایه بان تبلیغاتی به فروشگاه ها و یا مغازه ها در خیابان های فرعی و کم تردد می باشد.

سایبان تبلیغاتی رایگان

آیا می توان سایه بان تبلیغاتی را به صورت رایگان دریافت کرد؟ سایه بان تبلیغاتی رایگان اصلا چیست ؟ یه چه صورت می توان از سایبان تبلیغاتی رایگان استفاده کرد؟ اگر برای شما هم سوالات بالا پیش اومده با ما همراه باشید.

در اصل سایه بان تبلیغاتی رایگان را به دو صورت می توان  توضیح داد. اول اینکه سایه بان تبلیغاتی رایگان برای شرکت ها و دوم سایبان تبلیغاتی رایگان برای فروشنده ها و مغازه دارها.

سایه بان تبلیغاتی رایگان برای شرکت ها

شرکت مستر سایبان برای رفاه حال مشتریان شرکتی و حقوقی از مشتریان عزیز هزینه چاپ نمی گیرد و سایه بان تبلیغاتی رایگان برای شرکت ها به صورت چاپ رایگان انجام می پذیرد.

سایه بان تبلیغاتی رایگان برای فروشنده ها

سایبان تبلیغاتی برای فروشنده ها به این صورت است که شرکت ها برای سایه بان تبلیغاتی به شرکت سایبان سازی مراجعه کرده و درخواست سایه بان تبلیغاتی برای فروشگاه ها می کنند. بعد از اخذ قرار داد شرکت سایه بان سازی برای اندازه گیری به فروشگاه ها رفته و ضمن اندازه دهنه مغازه اقدام به ساخت سایه بان تبلیغاتی می کنند.

لازم به ذکر است که بابت این سایبان هیچ هزینه ای از صاحبان مغازه گرفته نمی شود و سایبان کاملا رایگان  بر سر در فروشگاهشان نصب می شود و فروشنده ها می توانند تا آخر از این سایبان به صورت رایگان استفاده کنند.

جنس این نوع سایبان

جنس پارچه

این نوع سایبان  را می توان از دو نوع جنس پارچه آماده کرد:

۱. از جنس بنر

که اصولا بنر ۱۵ انس یا ۱۳ انس برای چاپ به کار برده می شود که بالطبع بنر ۱۵ انس با دوام تر است.

۲. از جنس فلکس

سایه بان تبلیغاتی را می توان از جنس فلکس نیز تهیه کرد.

توجه : جنس فلکس برای سایه بان تبلیغاتی با دوام تر است و برای سایه بان تبلیغاتی بهتر است از این جنس استفاده کرد.

جنس سازه

جنس همه سازه های سایبان ها  از لوله پروفیل آلومینیومی تشکیل شده است. که باعث می شود سایبان ها بسیار سبک باشند و به راحتی به سینه دیوار بچسبند.

محاسبه متراژ سایبان تبلیغاتی

متراژ سایه بان های تبلیغاتی بر اساس متر مربع حساب می شود. بدین صورت که طول متراژ سایبان رو به عرض متراژ سایبان ضرب می کنیم و متراژ سایبان بازویی تبلیغاتی به دست می آید.

 

 

یک دیدگاه بگذاریددیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *