Please specify the Content Block to use as a top drawer content in Theme Options

بلاگ

مستر سایبان نخستین مرکز تولید انواع سایبان

سایبان تبلیغاتی

در تولید سایبان تبلیغاتی شاید مهم ترین نکته علاوه بر دقت در کیفیت بالای پارچه آن، به کار بردن رنگ ها و طرح های جذاب در چاپ آن است که سبب بهتر دیده شدن سایبان تبلیغاتی می شود.

سایبان تبلیغاتی حافظه تصویری عابرین را تحت تاثیر قرار می دهد و بنابراین روشی ساده و در عین حال موثر برای بهتر دیده شدن کسب و کار شما می باشد. استفاده از سایبان تبلیغاتی با اینکه در مقایسه با سایر روش های تبلیغاتی کم هزینه تر است، اما می تواند در مدت زمان کمتر، نتیجه مطلوب تری برای شما به ارمغان آورد.

مغازه های تولیدکننده صنایع غذایی، بهداشتی، آرایشی، واردکننده لوازم خانگی، لوازم برقی، لوازم صنعتی و … با چاپ آرم و لوگو فرد روی سایبان تبلیغاتی فروش خود را دو چندان می کنند.

نکات مهم در ارائه سایبان تبلیغاتی

سایبان برقی تبلیغاتی به جهت اینکه غالبا توسط شرکت ها برای تبلیغ محصولات خود ودر دید عموم قرار دادن نام برند. ویا علامت شرکت استفاده می شود. به صورت مجانی در اختیار متقاضیان قرار داده می شود.

ولی برای اینکه هزینه ای که انجام می‌شود به هدر نرفته و سالیان زیادی تبلیغ مورد نظر بر سر درب فروشگاه یا مغازه باقی بماند. باید در ارائه سایبان دقت لازم را شرکت های ارائه دهنده مد نظر قرار دهند که حسب تجربه به بعضی از آنها اشاره می شود:
1_نوع جنس مشمع استفاده شده حتی می بایست بنر 13 انس کره ویا فلکس 18 انس باشد. زیرا؛ این دو مشمع درصد ماندگاری خیلی زیادی داشته ودر قبال پارچه عمر بیشتری می نمایند.
2_محل نصب وارایه سایه بان تبلیغاتی نیز باید هدفمند باشد. وبه فروشگاه‌هایی اعطا شود. که در میدان ها ویا خیابان های اصلی شهر می باشند. تا هم از نظر تبلیغ دید بهتری داشته باشد .وهم از جهت اینکه چون نظارت عمومی بیشتری بر آن می شود. امکان پاره نمودن ویا از بین نمودن آن خیلی کمتر از ارائه سایه بان تبلیغاتی به فروشگاهها ویامغازه ها در خیابان های فرعی وکم تردد می باشد.

 

یک دیدگاه بگذاریددیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *