Please specify the Content Block to use as a top drawer content in Theme Options

بلاگ

مستر سایبان نخستین مرکز تولید انواع سایبان

سایبان بازویی

سایبان بازویی

با تعبیه نمودن موتور تیوبلار در سایبان برقی می توان سایه بان بازویی را از حالت دستی به حالت مکانیزه تبدیل نمود. در هنگام استفاده از سایه بان بازویی موتور دار در صورت قطع برق تنظیم دستی سایه بان های برقی امکان پذیر است.

در گذشته همین دستی بودن سایه بان بازویی سبب باز و بسته شدن دستی سایه بان بازویی منجر می‌شد. که زمان فروشنده گرفته شده و بعضاً پاسخ‌دهی به مشتری با تأخیر انجام شود که این خود علت ایجاد نارضایتی از سایبان بازویی از نوع دستی می‌شد.

تولید سایه بان بازویی با توجه به مدل سایبان برقی انتخابی و طرح مورد نظر طراحی مهندسی و دقیق سایبان بازویی توسط طراحان صورت می گیرد.

چه محل هایی مناسب برای نصب سایه بان بازویی هستند ؟

سایه بان بازویی با توجه به اینکه از کنارها باز می باشند. ومیزان بازشوندگی آن بین 250 تا 3متر می باشد. برای محل هایی مستعد ومناسب نصب می باشند. که از کناره ها با تابش آفتاب رو به رو نیستند. وتنها از فضای روبه رو تابش آفتاب دارند که سایه بان بازویی کاملا می تواند محافظت مناسبی در این محل ها از تابش آفتاب بنماید.

سایبان بازویی برای مغازه ها ویا فروشگاه‌هایی که ارتفاع خیلی پایین دارند. مثل مغازه های موجود در خیابان جمهوری تهران مناسب نیستند. زیرا بازوهای سایه بان بازویی در هنگام عبور افراد ممکن است به سر افراد بر خورد نمایند. وسر افراد را دچار آسیب نمایند. به همین جهت در این محل ها سایه بان بازویی مناسب جهت نصب نمی باشد.

یا سایه بان بازویی برای انجام تبلیغات روی سایبان مناسب می باشد؟

سایه بان بازویی با توجه به اینکه دارای بازشوندگی زیادی در مقایسه با سایر سایبان های مغازه من جمله سایبان کالسکه ای می باشد. برای انجام تبلیغات بسیار مناسب‌تر است. و وسعت دید خیلی بیشتری نسبت به سایبان کالسکه ای دارد. به همین جهت برای انجام تبلیغات بر روی سایه بان بسیار مناسب‌تر از سایر مدل های سایه بان می باشد.

آیا از سایه بان بازویی می توان به عنوان سایه بان خودرو استفاده نمود؟

از سایه بان بازویی نیز می توان به عنوان سایه بان خودرو استفاده نمود .وبا توجه به این که طول خودرو های ساخته شده. غالبا بیشتر از چهار متر نمی باشد. سایه بان بازویی را می توان با طول چهار متر وبازشوی سه متر برای خودرو نیز به کار برد. وبه جهت اینکه قیمت تمام شده آن نسبت به سایبان پارکینگ خودرو بسیار کمتر می باشد. واز طرفی هم متحرک می باشد.

اخیرا مورد استقبال زیادی قرار گرفته و خیلی بیشتر از سایه بان بازویی برای سایبان برقی خودرو بر خلاف سابق استفاده می نمایند. که شما می توانید با ارسال عکس از محل قرار گرفتن خودرو بهترین پیشنهاد را برای نصب سایبان مناسب خودرو دریافت وبالتبع بهترین تصمیم را در این زمینه اتخاذ کنید.

همچنین شاید علاقه مند باشید: سایبان بازویی تبلیغاتی

یک دیدگاه بگذاریددیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *