Please specify the Content Block to use as a top drawer content in Theme Options

بلاگ

مستر سایبان نخستین مرکز تولید انواع سایبان

سایبان کالسکه ای

سایه بان کالسکه ای چیست ؟

سایه بان کالسکه ای یکی از قدیمی ترین انواع سایبان مغازه می باشد. که به جهت این که شکل ظاهری آن شبیه به کالسکه کودک می باشد. به سایه بان کالسکه ای معروف گردیده است. و در بین سایبان های مغازه بیشترین تقاضا را نصب سایه بان مغازه کالسکه ای به جهت اینکه از هر چهار طرف موقع باز شوندگی پوشش دارد. به خود اختصاص داده است.
با توجه به اینکه نوع اسکلت و نوع روکش سایه بان مغازه کالسکه ای متغییر است. توصیه می کنیم. قبل از خرید سایه بان مغازه کالسکه ای با تیم مشاوره فنی شرکت مستر سایبان تماس بگیرید.

 

علت استقبال از این نوع سایه بان در مقایسه با سایر سایبان های  مغازه

1-سایه بان مغازه کالسکه ای قیمت کمتری نسبت. به سایر سایبان های مغازه من جمله سایبان مغازه فنری ، سایبان مغازه دکوراتیو دارد.

2-سایبان مغازه کالسکه ای از هر چهار طرف پوشیده می باشد. در حالی که سایر سایبان های مغازه از کناره ها دارای پوشش نمی باشد. و در مغازه هایی که از کناره ها آفتاب دارند. سایه بان مغازه کالسکه ای مناسب‌تر است.

3-هزینه تعویض قطعات سایه بان مغازه کالسکه ای در صورت خرابی بسیار کمتر از هزینه تعویض قطعات سایر سایه بان های مغازه می باشد.

4-سایه بان مغازه کالسکه ای را در صورت نیاز به جابه جایی به راحتی می توان از محل قبلی به محل جدید جابه جا نمود. و حتی در صورتی که ابعاد مغازه قبلی با ابعاد مغازه جدید متفاوت باشد. نیز به راحتی می توان با برش ویا اضافه نمودن به اندازه مورد نظر سایه بان مغازه کالسکه ای را تغییر داد. ولی در سایر سایبان های مغازه به این راحتی این قضیه امکان پذیر نمی باشد.

 

سایه بان مغازه کالسکه ای دست دوم

سایه بان مغازه کالسکه ای دست دوم نیز با هر ابعاد و اندازه ای در شرکت مستر سایه بان موجود می باشد. و مشتریان می توانند به راحتی با مراجعه به کارگاه انواع و اقسام سایبان مغازه کالسکه ای دست دوم را مشاهده. و سایبان مغازه مناسب را انتخاب و خرید نمایند.

البته به مراتب قیمت آن از سایبان مغازه نو کمتر و از نظر اقتصادی مقرون به صرفه تر می باشد. که به سلیقه مشتریان عزیز بستگی دارد. که مشتریان عزیز می توانند با تماس با شرکت مستر سایبان و اخذ راهنمایی بهترین انتخاب را در خرید سایبان مغازه داشته باشند.

نحوه تولید  و ساخت سایه بان کالسکه ای

در ساخت و تولید سایه بان کالسکه ای ابتدا از لوله پروفیل 25*90 استفاده شده واین لوله های به تعداد 5 عدد در ابعادی که سایبان کالسکه ای قرار است تولید شود برش خورده و نسبت به خمکاری ان اقدام می گردد و پس از خمکاری سایبان کالسکه ای این تعداد لوله به یکدیگر متصل می گردند .

پس از اتصال آن ها یک گیربکس جهت متحرک نمودن سایبان به آن وصل می شود و پس از وصل ان اقدام به رنگ آمیزی لوله ها شده و پس از رنگ آمیزی لوله ها تخته بر روی ان متصل گردیده و پس از اتصال تخته ها روکش مناسب سایبان با در نظر گرفتن جنس مد نظر مشتری به آن منگنه می گردد.

پس از آن و تکمیل فرایند تولید سایبان ، سایبان جهت نصب در اختیار تیم فنی نصب قرار گرفته و تیم فنی نصب سایبان نیز با مراجعه به محل نصب سایبان و در نظر گرفتن موقعیت نصب اقدام به نصب سایبان متناسب با محل نصب سایبان می نماید.

 

آیا امکان شستشوی سایبان کالسکه ای مقدور می باشد ؟

 

به طور کلی تمام سایبان های موجود در بازار علی الخصوص سایبان کالسکه ای امکان شستشو را دارا بوده و به سهولت می توان با مواد شستشوی رایج در بازار اقدام به شستشوی سایبان نمود و بعد از شستشوی سایه بان سایبان بسیار تمیز خواهد شد و می توانید از داشتن همچنین سایبانی لذت ببرید.

آیا امکان انجام تبلیغات بر روی سایبان کالسکه ای وجود دارد ؟

بله سایه بان کالسکه ای یکی از بهترین سایبان های موجود در بازار می باشد. که امکان انجام چاپ و تبلیغات بر روی آن به سهولت امکان پذیر می باشد. و هزینه انجام تبلیغات بر روی سایبان کالسکه ای نیز به مراتب بسیار کمتر از سایر سایه بان های موجود در بازار می باشد و از این رو مورد توجه بسیاری از مدیران تبلیغات شرکتها و شرکت های تبلیغاتی قرار گرفته  تا بتوانند با کمترین هزینه بیشترین کارایی را از سایه بان کالسکه ای ببرند.

عوامل تاثیر گذار در قیمت سایبان کالسکه ای

عوامل زیادی در قیمت سایه بان کالسکه ای موثر می باشد. که من جمله می توان به جنس سازه سایه بان کالسکه ای – جنس روکش سایبان کالسکه ای و تعداد سایه بان کالسکه ای اشاره نمود. که در ادامه علت تاثیر گزاری آن ها شرح داده می گردد .

جنس سازه سایه بان کالسکه ای از این جهت در قیمت سایه بان کالسکه ای موثر می باشد .که سازه سایه بان کالسکه ای علی الاصول از دو نوع سازه آهنی و سازه آلومنیومی ساخته می گردد. وبا توجه به بیشتر بودن قیمت آلومنیوم سازه های کالسکه ای با جنس آلومنیوم به مراتب گرانتر از سایه بان کالسکه ای با جنس آهن می باشد.

روکش سازه سایه بان کالسکه ای

روکش سازه سایبان کالسکه ای نیز از این جهت در قیمت سایه بان کالسکه ای موثر است. که غالبا سایه بان کالسکه ای از دو نوع روکش ترانزیت و مشمع پی وی سی تشکیل شده . و روکش مشمع پی وی سی چون قیمتش بالاتر می باشد.  سایه بان کالسکه ای با جنس روکش پی وی سی به مراتب گرانتر از سایه بان کالسکه ای با جنس روکش ترانزیت هستند.

تعداد سایه بان کالسکه ای

تعداد سایه بان کالسکه ای نیز از این جهت در قیمت سایبان کالسکه ای موثر است. که هر چه تعداد سایه بان کالسکه ای بیشتر باشد هزینه خرید مواد اولیه و ساخت  و نصب سایه بان کالسکه ای به مراتب بسیار کمتر می باشد. و در قیمت سایه بان کالسکه ای در نهایت موثر است.

کارگاه مستر سایبان

مشتریان عزیز مستر سایبان می توانند برای اطمینان از خرید خود حتی در روز های کرونایی با مراجعه به کارگاه مستر سایبان سایبان کالسکه ای خود را سفارش دهند.

 

یک دیدگاه بگذاریددیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *