Please specify the Content Block to use as a top drawer content in Theme Options

بلاگ

مستر سایبان نخستین مرکز تولید انواع سایبان

سایبان مغازه

انواع سایبان مغازه

سایبان مغازه کالسکه ای

سایبان مغازه بازویی

سایه بان مغازه اتوماتیک

سایه بان مغازه دکوراتیو

که هریک از این سایه بان های مغازه دارای ویژگی های خاص خود می باشد، که در ادامه به تفصیل در خصوص آن ها توضیح داده خواهد شد.

 

سایه بان مغازه مناسب دارای چه ویژگی هایی می باشد؟

۱-با توجه به اینکه هدف اصلی از سایبان برقی مغازه جلوگیری از آفتاب در فصل تابستان وباران در فصل زمستان می باشد، برای محلهایی مثل بالکن منزل ویا رستوران ویا کافی شاپ نیز که هدف از آن جلوگیری از گرما وتابش مستقیم آفتاب و جلوگیری از سرما وباران می باشد می توان استفاده کرد.
2-سایه بان مغازه قابلیت جمع وبسته شدن هیدرولیکی را دارد.
3-بر روی سایه بان مغازه می توان نام فروشگاه را چاپ نمود ،که چاپ نام فروشگاه خود در جلوه بصری وزیبایی سایه بان مغازه اهمیت بسیار زیادی دارد.

 

 

سایه بان مغازه کالسکه ای

سایه بان مغازه کالسکه ای جز قدیمی ترین انواع سایه بان مغازه می باشد. که به صورت گرد ساخته وتولید می شود. ودر تولید اسکلت سایه بان مغازه کالسکه ای از پروفیل آهنی ودر تولید مشمع سایه بان کالسکه ای از روکش ترانزیت استفاده می شود.وتفاوت آن با سایر سایه بان های مغازه در میزان بازشوندگی ومحصور بودن کناره های سایه بان کالسکه ای می باشد.

سایه بان مغازه بازویی وسایه بان مغازه اتوماتیک
سایه بان مغازه بازویی وسایبان مغازه اتوماتیک بر خلاف سایبان کالسکه ای میزان بازشوندگی خیلی بیشتری دارد.

ومعمولا بین دومتر وپنجاه تا سه متر بازشوندگی دارد. وجنس سازه سایه بان بازویی وسایبان اتوماتیک از آلومینیوم تهیه می شود .وروکش سایه بان بازویی وسایبان اتوماتیک از جنس پی وی سی کره ای تشکیل می‌شود.

سایبان مغازه دکوراتیو
سایه بان مغازه دکوراتیو بر خلاف سایر سایبان های مغازه که بیشتر به جهت جنبه جلوگیری از آفتاب وسرما کاربرد دارد. جنبه تزئینی وزیبایی آن بر سایر جنبه های غلبه دارد. وجنس سازه سایه بان دکوراتیو از قوطی تشکیل شده وجنس روکش آن برزنت نانو می باشد.

سایبان دکوراتیو
سایه بان دکوراتیو

قابلیت تبلیغ برسایه بان مغازه

شما ممکن است کسب و کار خودرا تازه راه انداخته باشید و برای شناساندن کسب و کار و تبلیغ مغازه و محصولات خود نیاز به تبلیغات داشته باشید ولی بادیدن هزینه تبلیغات منصرف بشید.

سایه بان تبلیغاتی مغازه
سایه بان تبلیغاتی مغازه

شرکت سایه بان سازی مستر سایبان به شما پیشنهاد سایبان تبلیغاتی مغازه را میدهد.شما میتوانید روی سایه بان تبلیغاتی لوگو و طرح مورد نظرتون یا شماره تماستون یا … را با فونت و رنگ دلخواه درخواست کنید. تا با چاپ لوگو و طرح مورد نظرتان برروی سایه بان مغازه بتوانیدبه راحتی برند ولوگو خودرا در معرض بیشتری در دید عموم قرار دهید.

به موجب رای شماره ۳۲۱ هیئت عمومی دیوان عدالت اداری به تاریخ ۱۸ مرداد ۹۷ با توجه به اینکه این تبلیغ تنها معرف تبلیغ فروشگاه می باشد. از پرداخت عوارض و مالیات به شهرداری نیز معاف شوید. و حتی شرکت های تبلیغاتی نیز با توجه به اینکه تنها اخذ عوارض و مالیات به استناد قانون تجمیع عوارض مصوب ۸۱ مربوط به تابلوهای تبلیغاتی میباشد. و سایبان های تبلیغاتی از پرداخت عوارض معاف می باشد .میتوانند بدون پرداخت عوارض نسبت به تبلیغ برروی سایه بان های مغازه اقدام کنند.

موارد استفاده از سایبان مغازه

سایبان مغازه را میتوان علاوه بر مغازه ها در کافی شاپ ها و رستوران ها بکار برد. و استفاده کرد .زیرا؛مالکان و صاحبان کافی شاپ ها و رستوران ها به جهت اینکه غالبا از فضای باز کافی شاپ و رستوران نیز میخواهند استفاده نمایند .میتوانند با استفاده از این سایبان ها روکش و سایه بان مناسبی برای فضای باز خود ایجاد نموده. و از فضای باز محیط خود بیشترین استفاده رو ببرند.

سازه و روکش مناسب برای سایه بان مغازه

سایه بان مغازه
سایه بان مغازه

سازه و روکش مناسب برای سایبان مغازه را میتوان به درنظر گرفتن محیط نصب مبلغ هزینه ای که مشتری توان پرداخت آنرا دارد

.وضعیت جغرافیایی تعیین نمود.که مشتریان عزیز میتوانند قبل از خرید سایه بان مغازه با مشاوران شرکت سایبان سازی مستر تماس حاصل نموده. تا بتوانند بهتربن پیشنهاد را برای نوع سایه بان دریافت و بهترین تصمیم را اتخاذ نمایند.

فروش سایه بان مغازه

شرکت سایبان سازی مستر سایبان هم اقدام به فروش سایه بان مغازه در داخل کشور به تمام شهرستان های ایران ،هم اقدام به فروش سایبان مغازه به خارج از کشور مینماید. که به عنوان نمونه فروش سایبان به شهر سلیمانیه عراق می باشد.

 

سایبان مغازه
سایه بان مغازه بازویی

قیمت سایبان مغازه

قیمت سایه بان مغازه به شرایط مختلفی من جمله جنس اسکلت سایه بان مغازه، جنس روکش سایبان مغازه ،تعداد سایه بان مغازه، نصب سایه بان مغازه، برقی بودن یا نبودن سایه بان مغازه بستگی دارد.

به عنوان نمونه در صورت برقی بودن سایه بان مغازه هزینه نصب که تقریبا یک میلیون و چهارصد هزارتومان است .به قیمت سایه بان مغازه دستی افزوده می شود.

 

نحوه تمییز کردن و شست وشوی سایه بان مغازه

تمییز کردن و شست و شو کردن سایبان مغازه با توجه به جنس روکش سایه بان مغازه متفاوت است. و اگر جنس روکش سایه بان مغازه پی وی سی دورو مشمع که از آن به عنوان کره ای نام برده می شود،باشد.به راحتی و با یک دستمال میتوان آنرا تمییز نمود و زحمت زیادی برای تمییز کردن آن ندارد.

سایه بان مغازه
سایه بان مغازه

ولی در صورتی که روکش سایبان از جنس ترانزیت باشد. با توجه به اینکه جنس ترانزیت یک روی آن مشمع بوده و روی دیگر آن کنف می باشد. برای تمییز کردن آن نیاز به استفاده از مایع های شست و شوی مرسوم در بازار با چرتکه می باشد. که توصیه شرکت سایبان سازی مستر به مشتریان این می باشد. که جهت جلوگیری از خرابی و پوسیدگی سایبان هر شش ماه یکبار اقدام به شست و شوی سایه بان مغازه بنمایند.

سایه بان مغازه دارای تنوع بسیاری می باشد که میتوانید برای اطلاع از سایه بان مناسب برای مغازه خود بر اساس کسب و کار خود با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

شرکت سایه بان سازی مستر سایبان بهترین سایه بان های مغازه از نوع کیفیت و قیمت به شما مشتریان عزیز عرضه می کند.

یک دیدگاه بگذاریددیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *