Please specify the Content Block to use as a top drawer content in Theme Options

بلاگ

مستر سایبان نخستین مرکز تولید انواع سایبان

انواع سایبان

ممکن است ایده ای از نوع سایبان در ذهن خود داشته باشید. اما قبل از خرید سایبان باید بدانید که به دنبال چه چیزی هستید.

انواع سایبان

اکثر شرکت های سایبان انواع مختلف سایبان را به طور یکسان طبقه بندی می کنند. در این مقاله می خواهیم انواع سایبان را برای شما معرفی کنیم.

سایبان پاسیو

وقتی اکثر مردم به سایبان برقی فکر می کنند، طراحی حیاط دیواری را در ذهن دارند. اینها به دیوار محکم شده و به سمت خارج در یک محل نشیمن یا سیگار کشیدن گسترش می یابند.

سایبان کلاه فرنگی

مدل دیگر انواع اسیبان ها، سایبان کلاه فرنگی است که مانند سایبان پاسیو روی دیوار نصب می شود اما دارای طراحی قاب ثابت است که در صورت عقب کشیدن سایبان در جای خود باقی می ماند. آنها از ثبات اضافی ارائه شده توسط پست های پشتیبانی اضافی جلو سود می برند.

برای اطلاع از طراحی سایبان چوبی سنتی با ما همراه باشید.

سایبان مستقل

همانطور که از نام آنها پیداست این طرح ها نیازی به نصب روی دیوار ندارند. آنها یک چارچوب ساختاری مستقل هستند که سایبان های حیاط بر روی آنها ثابت شده است. سایبان های مستقل در فضاهای باز محبوب هستند و ساختار محکم آنها به این معنی است که می توانند فضاهای بزرگی مانند رستوران ها، مناطق کنار استخر و چمنزار را پوشش دهند.

سایبان های سقفی

طراحی انواع سایبانسایبان های سقفی یکی دیگر از انواع سایبان ها هستند که چارچوبی منحصر به فرد دارند که روی ساختار سقف موجود نصب شده اند. پارچه های سایبان های سقفی محکم هستند و همچنین قادر به تحمل شرایط بیرونی هستند. این مزیت منحصر به فرد این است که می توانید اشعه های خورشید را قبل از تماس با سایبان برقی مسدود کنید. این باعث بهبود کنترل دما می شود و هر دو نوع را می توان با کنترل از راه دور کار کرد.

سایبان عمودی

مدل دیگر از انواع سایبان ها، سایبان عمودی می باشد. سایبان های عمودی را می توان به عنوان پرده پنجره مدرن مورد استفاده قرار داد. تولیدکنندگان برای تولید سایبان عمودی، فن آوری سایبان جمع شونده را با پارچه های سایبان ضد آب ترکیب می کنند. سایبان های عمودی برقی معمولا در خارج از پنجره نصب می شوند. اگرچه می توانند به صورت داخلی نیز نصب شوند.

برخی از طراحی بازوی کشویی سود می برند. به این معنی که آنها از دیوار پایین برای ایجاد زاویه مناسب سایه زنی فاصله دارند. آنها پرده های های جانبی هستند و بنابراین کمی متفاوت هستند. از آنها برای افزودن حریم خصوصی و سایه زدن به کنار حیاط استفاده می شود. به صورت عمودی بر روی دیوار نصب شده و به سمت بیرون به صورت افقی گسترش می یابد.

سایبان خانگی و تجاری

همه انواع سایبان ها به اندازه کافی قوی هستند که می توانند شرایط سختی را که یک سایبان تجاری تحمل می کند تحمل کنند. آنها فرصتی منحصر به فرد برای افزایش فضای قابل استفاده در کف، بهبود زیبایی و افزایش آگاهی از نام تجاری ارائه می دهند.

برخی از محصولات برای پوشش مناطق بزرگتر مناسب تر هستند و ممکن است برای محافظت در برابر خرابکاری کاست کامل لازم باشد. در ادامه در مورد آن توضیح خواهیم داد.

انواع کاست

سایبان کاست کامل

هنگامی که سایبان غلتک را جمع می کنید پارچه و بازوها همه در داخل یک بدنه داخلی ذخیره می شوند. طرح های کامل کاست بالاترین سطح حفاظت را در برابر باران، باد، یخبندان و برف، و همچنین خاک و خرابکاری ارائه می دهد.

یک کاست کامل همیشه لازم نیست. زیرا اکثر باغ ها حفاظتی کوچک به شکل حصار برای جلوگیری از وزش بادهای جانبی یا برآمدگی سقف بالای نصب ارائه می دهند. اگر نیازی به حفاظت ندارید می توانید گزینه های خود را با نگاه کردن به نیمه کاست و سایبان های باز نیز گسترش دهید. سایبان عمودی و باغبانی فقط با یک کاست کامل موجود است.

سایبان نیمه کاست

یکی از انواع سایبان های کاست، سایبان های نیمه کاست یک حد وسط بین طرح های کاست باز و کامل هستند. این سایبان ها با محافظت نسبی از عناصر، از قسمت بالا و معمولا از طرفین نیز محافظت می شوند. در صورت عقب کشیدن قسمت زیر سایبان باز می شود. اما نصب همچنان از باران، باد و برف به خوبی محافظت می شود.

 

یک دیدگاه بگذاریددیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *