Please specify the Content Block to use as a top drawer content in Theme Options

بلاگ

مستر سایبان نخستین مرکز تولید انواع سایبان

سایبان خودرو

سایبان خودرو

سایبان خودرو : سایبان خودرو به دو مدل اجرا سایبان خودرو دستی و اجرا سایبان خودرو برقی تقسیم می شود . اجرا سایبان خودرو دستی همانطور که از اسم آن پیداست برای بالا یا پایین بردن آن از یک میل لنگ استفاده می شود. در اجرا سایبان خودرو برقی دارای یک موتور می باشد که وظیفه باز و بسته شدن سایبان خودرو را به عهده دارد ، حرکت موتور را می توان از طریق یک ریموت ، کنترل کرد و با فشار یک دکمه سایبان خودرو را باز یا بسته کرد .

موتور الکتریکی سایبان خودرو مجهز به یک سیستم خودکار خاموش کننده است که از گرمای زیاد محافظت می کند اگر سایبان خود را چندین بار به طور پیوسته روشن کنید، موتور سایبان خودرو این عمل را متوقف می کند پس از 30 دقیقه عملیات طبیعی خود را ادامه خواهد داد.

سایبان خودرو

سایبان خودرو به گونه ای طراحی شده است که در برابر پوسیدگی ، اشعه ماورا بنفش ، آب و کپک مقاوم باشند. حتی اگر به طور مداوم در معرض هوای سخت قرار بگیرد ، صدمه ای نمی بیند. این پوشش می تواند برف ، باران و نور خورشید را تحمل کند. آنها در تمام طول سال بهترین محافظت را برای دارایی شما دارند. سایبان خودرو  در طیف وسیعی از اندازه ها موجود است . شما می توانید نوعی که برای خودرو شما ایده آل است را انتخاب کنید.

مزایای سایبان خودرو

 1. دوام

به دلیل سختی آن ، در برابر تابش باد ، برف ، سنگ ، تگرگ و سایر تأثیرات مکانیکی مقاوم است

 1. سهولت نصب

نصب آسانی دارد و به کار مقدماتی برای نصب نیاز ندارد.

 1. چند کاربردی بودن

هم به عنوان سایبان ماشین استفاده می شود و هم می توان به عنوان گاراژ ، کارگاه یا ایجاد فضای اضافی برای حفاظت از وسایل بکار برده شود .

 1. محافطت در برابر آب و هوا

یکی از مهمترین مزایای سایبان خودرو ایجاد محافظت موثر برای اتومبیل در برابر اشعه ماورا بنفش و تابش خورشید و همچنین سایر عناصر از جمله گرد و غبار است.

 1. امنیت و ایمنی

سایبان خودرو نه تنها در طول روز از اتومبیل محافظت می کند بلکه در شب نیز به عنوان یک عامل بازدارنده در برابر جرم عمل می کند. برای امنیت بیشتر می توانید وسایل روشنایی اضافه کنید.

 1. صرفه جویی در انرژی

سایبان خودرو ، با محافظت از اتومبیل در برابر گرما و آفتاب ، محیط خنک تری را برای وسایل نقلیه فراهم می کند. این بدان معنی است که شما مقدار انرژی مورد نیاز برای خنک کردن اتومبیل را کاهش می دهید.

ویژگی های سایبان خودرو
 1. محل نصب

بر اساس نوع نصب ، دو نوع سایبان وجود دارد :

سایبان مستقل : سایبانی است که در کنار خانه قرار می گیرد.

سایبان متصل : ساختاری است که بر روی حصار یا دیوار خانه قرار گرفته است که در یک طرف ، به ستون های پشتیبانی نیاز ندارد.

 1. حرکت

سایبان خودرو بر اساس قابلیت حرکت به دو نوع تقسیم می شوند :

سایبان های ثابت : دارای یک پشتیبانی محکم و سقف قابل اعتماد هستند.

سایبان های تاشو: که به راحتی جدا و سرهم می شوند. آنها معمولاً از لوله هایی ساخته می شوند که به هم متصل شده اند.

سایبان خودرو

 

اجزای سایبان خودرو

 1. بدنه سایبان

سایبان های چوبی خودرو معمولاً در کنار خانه ساخته می شوند. چنین ساختاری ارزان است. پشتیبانی از تیرهای لبه دار و جعبه از صفحات پلان ساخته شده است.

سایبان های فلزی از لوله های شکل دار ، گوشه آهنی ، عناصر فولاد ضد زنگ ساخته شده اند. برای پشتیبانی بهتر است از لوله پروفیل استفاده کنید که از مقاومت و دوام بالایی برخوردار است.

 1. سقف سایبان

سقف شیبدار: شبیه یک مستطیل کج و بدون خم است. این طرح بسیار قابل اعتماد است.

سقف شیروانی : شبیه دو مستطیل مایل است که روی یک تکیه گاه خوابیده اند. این طرح دارای شکلی زیبا و قابلیت اطمینان بالایی است.

سقف قوسی : از یک قاب غلاف پلی کربنات تشکیل شده است. شکل قوس را کاملاً تکرار می کند. چنین سقفی برای تخلیه سریع آب باران و تبادل هوا مناسب است.

 1. جنس سقف سایبان خودرو

برای سقف سایبان از پوشش های مختلفی استفاده می شود، اما اغلب دو مورد زیر انتخاب می شود.

 1. ورق پروفیل

ورق های راه راه یا آجدار است که از فولاد نازک یا آلومینیوم ساخته شده است. آنها دارای مزایا و معایبی هستند.

مزایا

 • نصب آسان
 • سبک
 • غیر قابل احتراق
 • پوشش بالا
 • محافظت در برابر زنگ زدگی
 • تنوع زیاد رنگ
 • تغییرات دما

معایب

 • در صورت آسیب دیدن پوشش محافظ ، زنگ زدگی ایجاد می شود
 • ایجاد صدای بلند در باران یا تگرگ

 

 1. پلی کربنات

پلی کربنات یک ماده پلیمری است که از چندین صفحه با دنده های سخت کننده تشکیل شده است. در نسخه های شفاف یا رنگی موجود است. دارای مزایا و معایبی است.

مزایا

 • اندازه و رنگ های مختلفی دارند.
 • قدرت بالا
 • نصب آسان
 • ایمنی در برابر آتش

معایب

 • تماس با حلالها ، آمونیاک ، نمکهای معدنی مجاز نیست.
 • محدودیت هایی برای اتصال دهنده ها وجود دارد.
 • آسیب پذیر در برابر ابزار

خرید سایبان خودرو

هنگام خرید سایبان خودرو ، بهتر است ابتدا قد ، عرض و طول وسیله نقلیه خود را با دقت اندازه بگیرید. ایجاد یک نمودار در ذهن به شما در تجسم اینکه کدام محصول به درستی و راحت برای وسیله نقلیه شما سایه ایجاد می کند، کمک می کند . این نکته یکی از مهمترین دلایل بررسی ضعیف سایبان است ، این واقعیت وجود دارد که گاهی اوقات ، پوشش سایبان مطابق انتظارات شما نباشد و باعث ناامیدی شود.

سایبان خودروقیمت سایبان خودرو

قیمت سایبان های خودرو بر اساس اندازه ، ابعاد ، نوع سایبان و جنس آن متفاوت ولی در کل سایبان های ثابت به نسبت از رنج قیمتی بیشتری برخوردار هستند.

سایبان خودرو قابل حمل

سایبا­ن­ خودرو قابل حمل به دلیل ویژگی هایی مانند انعطاف پذیری ، قابل حمل و ساخت آسان ، در میان افراد ، محبوبیت دارد . این سایبان­ها برای محافظت از وسیله نقلیه شما در برابر عناصر جوی ، ایجاد سایه و ایجاد فضای ذخیره سازی اضافی مفید هستند. آیا می دانید مزایای سایبان قابل حمل چند برابر است؟ آنها به عنوان یک راه حل ایده آل برای آن خانه هایی که فضای پارکینگ کمتری دارند ، مطرح می شوند.

مزایای سایبان خودرو قابل حمل

 1. به راحتی قابل نصب است

راه اندازی سایبان­های قابل حمل آسان است، برای باز کردن آن ها تلاش زیادی لازم نیست. علاوه بر این ، می توانید این سایبان ها را به راحتی جمع کنید و یا بر اساس نیاز آن ها را در انبار نگهداری داری کنید . سادگی طراحی آن باعث می شود برای نصب به بیش از یک نفر نیاز نداشته باشید .

 1. مقرون به صرفه

نصب یک سایبان قابل حمل برای خودروها در مقایسه با سایبان های دائمی ارزان تر است. البته قیمت سایبان های قابل حمل به نسبت اندازه آنها متفاوت است.

 1. قابل حمل بودن

قابلیت حمل یک مزیت اصلی مرتبط با این نوع سایبان است. وقتی ماشین را در جایی پارک می کنید که هیج سایبانی وجود ندارد، می توانید از سایبان قابل حمل استفاده کنید، آنها را می توان به مکان های مختلف منتقل کرد و همراه ماشین حمل کرد.

 1. به پایه احتیاج ندارد

یک مزیت اضافی این واحدهای قابل حمل عدم نیاز به پایه های دائمی است. تقریباً هر سطحی برای نصب آنها مناسب است. با این وجود ، یک سطح یکنواخت برای نصب بهتر توصیه می شود. با این حال ، زمان خرید شما باید اطمینان حاصل کنید که آنها دارای یک ساختار لنگر قوی هستند ، همچنین توصیه می شود کیت های لنگر را تهیه کنید. کیت های لنگر در انواع مختلفی وجود دارند و انتخاب شما به این بستگی دارد که می خواهید سایبان را بر روی شن ، خاک ، آسفالت یا بتن نصب کنید. همیشه لنگرهای موقت در دسترس هستند اما لنگرهای دائمی نیز قابل خرید هستند، آنها را در راستای تمایلات خود می توانید انتخاب کنید.

سایبان خودرو

 

 1. مجوزها لازم نیست

مزیت دیگر مرتبط با سایبان های خودرو قابل حمل در این واقعیت است که نیازی به دریافت مجوز ندارید. به این دلیل است که سایبان های قابل حمل نیازی ندارند به ساختمان ها متصل شوند و حالت گاراژ یا پارکینگ بگیرند، این خبر خوبی است زیرا درخواست مجوز می تواند زمانبر باشد، همچنین ، به هزینه شما می افزاید.

 1. حداقل زمان نصب

تنظیم لنگرهای دائمی ممکن است بیشتر طول بکشد ، اما نصب آن اختیاری است . کیت های قابل حمل دارای لنگرهای موقتی بوده و شامل کلیه موارد مورد نیاز می باشد. بوم و قاب از قبل برش خورده است. همچنین ، قطعات فولادی را می توان به راحتی نصب کرد ، که به کاهش زمان مورد نیاز برای نصب سایبان کمک می کند.

 1. انعطاف پذیری

استفاده از انواع متحرک سایبان های خودرو می تواند اهداف مختلفی داشته باشد اما وظیفه اصلی این سایبان ها محافظت از وسیله نقلیه شما در برابر عناصر محیطی است ، اما همچنین می توانید برای نگهداری تجهیزات باغبانی ، ماشین های چمن زنی ، دوچرخه و مبلمان ، نیز از آن ها استفاده کنید. همچنین می توانید از آن ها به عنوان تعمیرگاه ، کارگاه استفاده کنید، این سایبان را می توان در حین کار در فضای باز نیز استفاده کرد، آنها به عنوان مناطق سایه دار عمل می کنند.

 1. محافظت

وظیفه اصلی هر سایبان خودرو این است که وسیله نقلیه را از آسیب پذیری در برابر عناصر مختلف محافظت کند. این موارد می تواند شامل آسیب پذیری ناشی از اشعه های مضر خورشید ، بارندگی ، وزش باد شدید ، تگرگ ، برف و دیگر شرایط آب و هوایی سخت باشد. کیت های قابل حمل خودرو برای ارائه این اهداف مناسب هستند.

خلاصه

در جزئیات بالا ، ما در مورد مزایای مختلف سایبان های ماشین قابل حمل بحث کرده ایم. آنها به دلیل ماهیتشان که شامل صرفه جویی در هزینه ، صرفه جویی در وقت ، قابلیت جابجایی ، سادگی در طراحی ، محافظت ، انعطاف پذیری و کاربرد آسان است ، از مزایایی برخوردار هستند. بعلاوه نسبت به سایبان های ثابت کارآمد تر هستند.

 

یک دیدگاه بگذاریددیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *