Please specify the Content Block to use as a top drawer content in Theme Options

بلاگ

مستر سایبان نخستین مرکز تولید انواع سایبان

سایبان دوطرفه

سایبان دو طرفه

سایبان دوطرفه : حداقل سایز استاندارد برای ساخت سایبان دوطرفه، ۲متر در ۳متر و بزرگترین سایز آن نیز ۵متر در ۶متر خواهد بود. از این رو بزرگترین سایز سایبان دوطرفه با کاور نمودن یک فضای ۳۰ مترمربعی یکپارچه و بدون ستون در طرفین، پوششی ایده‌آل برای محیط های بیرونی خواهد بود.

حداقل سایز استاندارد سایبان دوطرفه، ۲متر در ۳متر و بزرگترین سایز آن نیز ۵متر در ۶متر خواهد بود. از این رو بزرگترین سایز سایبان دوطرفه با کاور نمودن یک فضای ۳۰ مترمربعی یکپارچه و بدون ستون در طرفین، پوششی ایده‌آل برای محیط های بیرونی خواهد بود.

 

سایبان دوطرفه

سایبان دوطرفه به حالت ایستاده است که به طور همزمان در هر دو طرف امتداد یافته و می تواند مناطقی را تا 58 متر مربع سایه اندازی کند ، که آن را برای رستوران های فضای باز ، زمین های بازی و فضاهای عمومی ایده آل می کند.

ساختار سایبان دوطرفه

سایبان دوطرفه شامل یک قسمت 3 بخشی آلومینیومی اکسترود شده است که از پارچه و بازوها در برابر هرگونه شرایط آب و هوایی محافظت می کند. کل سایبان توسط دو عمودی فولادی پشتیبانی می شود ، که با استفاده از پایه های بزرگتر به سطح زیرین پیچ می شوند.

ویژگی سایبان دوطرفه

 1. محکم و پیچیده

این سایبان پایداری خود را از دو تکیه گاه عمودی فولادی بدست می آورد ، که با استفاده از صفحات پایه به سطح زیرین مانند پایه بتن پیچ می شوند.

 1. طرح رنگی فردی

شما انتخاب عظیمی از رنگ های قاب و پارچه را دارید که می توانید آزادانه انتخاب و ترکیب کنید. طرح سایبان را سایبان شخصی خود کنید.

 1. عملکرد سریع و آسان

چه با لمس یک دکمه روی فرستنده بی سیم و چه از طریق تلفن هوشمند ، سایبان خود را به راحتی کنترل می کنید تا نور خورشید همانطور که می خواهید بتابد.

مزایای سایبان دوطرفه

در اینجا به طور خلاصه چند مورد از مزایای سایبان دوطرفه آورده ایم و در ادامه کامل تر به این بحث پرداختهایم.

 • سایه زدن برای فضاهای بزرگ و باز
 • مساحت سایه دار تا 58 متر مربع
 • موتور رادیویی کنترل خانگی استاندارد
 • کنترل هوشمند اختیاری
 • انتخاب رنگ فردی برای پارچه و قاب
 • بازوی پارچه ای و مفصلی کاملاً با طراحی محافظت می شود
 • والان برای آفتاب کم امکان پذیر است

انواع سایبان دوطرفه

سایبان دوطرفه ، نسخه ای از سایبان است که با بازو به و طرف باز می شود و به طور مکرر از مدل های مختلف آن در قسمت های بیرونی فضاها استفاده می شود. همچنین به سایبان لولایی دوطرفه معروف است. این مدل سایبان در بین سایبان ها ، مدل مورد علاقه مردم است. این مدل که استفاده از آن بسیار راحت است ، در هر دو طرف تا  29 متر باز می شود. زاویه سایبان توسط مشتری تعیین می شود و همچنین انتخاب رنگ به مشتری سپرده می شود.

سایبان دوطرفه

 

 1. سایبان لولایی دوطرفه

سایبان لولایی دوطرفه تقریبا در هر رنگی تولید می شود. 2 قطب در ساختار سایبان دوطرفه ، قیچی 1 متری بین تیرها و یک ساختار اسکلتی به شکل یک میز در پایین برای حرکت قطب ها وجود دارد. سایه بان دوتایی همچنین فرصت هایی را برای تبلیغات در اختیار شرکت ها قرار می دهد. به صورت اختیاری ، گزینه هایی مانند متن ، لوگو و تصاویر بر روی پارچه بوم اضافه می شود ، به طوری که شرکت متعلق به سایبان های دوطرفه به وضوح مشخص می شود.

 1. سایبان دوطرفه قابل جمع شدن دستی

سایبان دوطرفه جمع شونده سایه بانی است که می تواند برای ایجاد سرپناه باز شود یا بسته شود تا شما و عزیزانتان از آفتاب لذت ببرید. این نوع سایبان های جمع شونده راحت هستند زیرا می توانید در هوای نامناسب آنها را جمع کنید ، این کار از آنها محافظت می کند و عمر آنها را طولانی می کند. سایبان های جمع شونده دستی با میل لنگ کار می کنند. بعلاوه ، اگر در نزدیکی پنجره قرار گیرند ، به شما کمک می کنند تا دمای داخلی را کنترل کنید. این بدان معنی است که آنها به شما کمک می کنند تا در دراز مدت در هزینه های آب و برق خود صرفه جویی کنید. سایبان کنترل دستی به برق وابسته نیست ، که دارای مزایایی است که بعضی از آنها ممکن است جذاب باشد. از آنجا که سایبان های کنترل دستی به سیم کشی برق نیاز ندارند ، فرایند نصب پیچیده تر و به طور کلی هزینه کمتری نسبت به نصب سایبان موتور دار دارد.

موارد استفاده از سایبان دوطرفه

سایبان دوطرفه بیشتر در مکان های تجاری عمومی مانند کافه ها و رستوران ها استفاده می شود. سایبان های دوتایی به طور کلی برای فضاهایی با مساحت زیاد ترجیح داده می شوند. سایبان دو طرفه لولایی نام خود را از کلمه  articulated به معنی مفصل گرفته است. این سایبان ، که به راحتی برای هر دو طرف باز می شود ، می تواند قسمت زیادی از منطقه را از شرایط بد آب و هوایی محافظت کند. اگر محاسبه ای در ابعاد استاندارد انجام شود ، حفاظت از ناحیه ای مانند 3 متر دهانه جلو ، 3 متر دهانه عقب و 6 متر طول سایبان طولی توسط یک سایبان دوطرفه ارائه می شود.

سایبان دوطرفه

قیمت سایبان دوطرفه

قیمت سایبان دو طرفه معمولاً با توجه به پارچه بوم مورد استفاده و همچنین طول پارچه بوم متفاوت است. قیمت این سایبان با توجه به اندازه سایبان و مواد مورد استفاده تعیین می شود. از آنجا که هر نسخه بصورت سفارشی طراحی شده است ، دشوار است که شما بتوانید هزینه نهایی سایبان خود را تخمین بزنید. آنچه ما برای شما انجام داده ایم این است که به شما توضیح دهیم چه عواملی در قیمت سایبان تأثیرگذار است.

عوامل تاثیرگذار در قیمت سایبان دو طرفه

 1. ساختار سایبان شما ، قسمت مهمی از قیمت نهایی است
 2. کدام نوع سایبان را انتخاب می کنید
 3. لوازم جانبی اضافی برای سایبان سفارشی
مزایا و معایب سایبان دوطرفه

از آنجا که سایبان دوطرفه می تواند گران باشد ، باید مطمئن باشید که می خواهید یکی را برای خانه یا محل کار خود خریداری کنید. در زیر جوانب مثبت و منفی سایبان های دوطرفه آورده ایم که مطمئناً انتخاب شما را آسان می کند.

مزایای سایبان دو طرفه

 1. انعطاف پذیر هستند

انعطاف پذیری زیادی در توانایی پس گرفتن سایبان شما وجود دارد. آنها به شما امکان می دهند انتخاب کنید به چه میزان می خواهید در سایه باشید . آنها کمتر در معرض آسیب هستند ، می توان آنها را در باد جمع کرد و مانع از پرتاب شدن آنها در اطراف شد، این کار به آنها طول عمر بیشتری می دهد. سایبان های دوطرفه می توانند دارای گزینه موتور و کنترل از راه دور برای سهولت استفاده باشند . کمبود تیرک همچنین آنها را برای کودکان و حیوانات خانگی ایمن می کند.

 1. آنها سودآور هستند

گرچه هزینه اولیه این سایبان می تواند زیاد باشد ، اما اگر نزدیک پنجره قرار گیرد ، با کاهش تقریباً 80 درصدی گرمای داخل خانه ، باعث صرفه جویی در هزینه شما می شود. این بدان معنی است که آنها هزینه های تهویه مطبوع شما را کاهش می دهند زیرا باعث می شود خانه شما گرم نشود.

 1. آنها فضای زندگی را گسترش می دهند

سایبان دوطرفه قابل جمع شونده فضای زندگی را در فضای باز گسترش می دهد ، حتی با وجود شرایط نامساعد جوی می توانید زمان را در فضای باز سپری کنید. همچنین می توانید از آفتاب سوختگی خود و میهمانان خود جلوگیری کنید .

 1. از مبلمان محافظت می کنند

بدیهی است که سایبان های دوطرفه از مبلمان فضای باز شما محافظت می کنند. با این حال ، چیزی که مردم متوجه آن نیستند این است که آنها می توانند از مبلمان داخلی شما نیز محافظت کنند. دلیل این امر این است که مبلمان مستقر در نزدیکی پنجره ها در معرض تابش مستقیم خورشید قرار دارند و باعث می شوند پارچه با سرعت بیشتری از حالت عادی محو شود، اگر سایبان را در نزدیک پنجره قرار دهید می تواند از محو شدن رنگ پارچه و آسیب دیدن مبلمان فضای داخلی جلوگیری کند.

 

سایبان دوطرفه

معایب سایبان دوطرفه

 1. قیمت

ممکن است گران باشد ، اما به دلیل انعطاف پذیری ، راحتی و توانایی پس انداز در قبض های طولانی مدت آب و برق ، برای سالهای زیادی دوام می آورد. هنوز هم ، اگر قیمت مسئله است ، بهتر است از این سایبان چشم پوشی کنید.

 1. بعضی از قطعات باید تعویض شوند

این مورد به انتخاب شما در سایبان مربوط می شود ، سایبان های دستی احتمالاً نیازی به تعویض ندارند ، اما در  سایبان های موتوری در بعضی از قطعات نیاز به تعویض هست. از آنجا که سایبان های موتوری به سنسورهایی مجهز هستند که هنگام بارندگی باعث جمع شدن آنها می شوند ، این سنسورها هر از چند گاهی باید تعویض شوند. همچنین ، اگر از موتور ارزان قیمت برای سایبان شما استفاده شود ، ممکن است به راحتی خراب شود. این نیز باید جایگزین شود.

 

 1. نگهداری معمول

تمام سایبان ها حداقل به نگهداری فصلی احتیاج دارند. این بدان معناست که شما باید آنها را از گرد و غبار و گرد و غبار پاک کنید ، در غیر این صورت ممکن است در معرض کپک قرار بگیرند ، که منجر به مشکلات سلامتی می شود. همچنین ممکن است وزش بادهای خیلی شدید به سایبان شما آسیب برساند ، بنابراین باید به خاطر داشته باشید که آن را جمع کنید.

 

 

یک دیدگاه بگذاریددیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *