Please specify the Content Block to use as a top drawer content in Theme Options

بلاگ

مستر سایبان نخستین مرکز تولید انواع سایبان

سایبان دکوراتیو

سا‌یبان د‌کوراتیو یکی از سایبان هایی است که اخیرا مورد توجه بسیاری از رستوران ها و کافی شاپ ها قرار گرفته و میتوان برای تولید این مدل سایبان دکوراتیو به در خواست مشتری از جنس سازه سبک و یا سنگین استفاده نمود. گاها بسیاری از مشتریان برای تبلیغ محصول خود یا تبلیغ فروشگاه از سا‌یبان د‌کوراتیو به عنوان سایبان تبلیغاتی نیز استفاده می کنند که این خود موجب شده است که شرکت ها و فروشگاه هایی که متقاضی تبلیغ محصول خود بر روی سایبان هستند؛ اخیرا به جای استفاده از سایبان مغازه کالسکه ای تبلیغاتی سایبان مغازه بازویی تبیلغاتی سایبان مغازه فنری تبلیغاتی از سا‌یبان د‌کوراتیو به عنوان سایبان تبلیغاتی استفاده نمایند.

مزایا

یک: این مدل سایبان نسبت به سایر سایبان های مغازه و پنجره با توجه به ابعاد آن فضای بسیار کمتری را اشغال میکند.

دو:به جهت ثابت بودن متراژ کمتری برای تولید نیاز دارد.

سه:به جهت اینکه همیشه باز است تبلیغات بر روی سا‌یبان دکور‌اتیو به عنوان سایبان تبلیغاتی بسیار واضح تر است.

قیمت سایبان دکوراتیو

قیمت سا‌یبان دکور‌اتیو نسبت به قیمت سایبان مغازه کالسکه ای سایبان مغازه دستی سایبان بازویی و سایبان مغازه برقی کمتر است و ضمنا مالیات همانند سایبان مغازه کالسکه ای تبلیغاتی ، سایبان مغازه بازویی تبلیغاتی، سایبان برقی تعلق نمی گیرد.

نصب سایبان

نصب سا‌یبان د‌کوراتیو بسیار راحت تر از نصب سا‌یبان مغازه کالسکه ای و نصب سایبان مغازه بازویی و نصب سا‌یبان مغازه تبلیغاتی می باشد و خود مشتری نیز می تواند سا‌یبان د‌کوراتیو را نصب نماید.

کاربرد سایبان دکوراتیو

در برخی از موارد به منظور زیباسازی محیط امکان استفاده از این نوع سایبان کاربرد و متقاضی بیشتری را خواهد داشت.در مکان هایی همچون رستوران و یا کافه های سرباز بیشتر از این نوع سایبان مورد استفاده قرار می گیرد.

این نوع سایبان کاربرد های دیگری را نیز می تواند داشته باشد یعنی از این سایبان جهت تبلیغات نیز مورد استفاده قرار می گیرد. که یکی از ویژگی های این سایبان این است که به صورت آماده به مشتری تحویل داده می شود.

سایبان دکوراتیو

سایبان دکوراتیو نوعی از سایبان است، که شما اغلب در خانه ها ، ویترین فروشگاه ها یا دفاتر مشاهده می کنید و شاید دلیل نصب آنها را متوجه نشوید . سایبان دکوراتیو سقف کوچکی است که روی پنجره یا در نصب می شود . آنها متناسب با طراحی بیرونی ساختمان چه در یک خانه به سبک ویکتوریا و چه یک تجارت مدرن و زیبا طراحی شده اند ، دارای رنگها و سبکهای مختلفی هستند.

سایبان دکوراتیو به زیبایی کلی خانه کمک می کند ، اما آیا نصب یک سایبان دکوراتیو در خانه علاوه بر ظاهر زیبایی ، مزایای اساسی دارد؟ بله ، این سایبان ها از نظر زیبایی کیفیت بسیار بالایی را ارائه می دهند و می توانند جذابیت خانه شما را افزایش دهند ، اما همچنین کاربردهای مختلفی دارند.

بسیاری از مردم به نصب سایبان های دکوراتیو فکر می کنند اما هرگز به آن روی نمی آورند ، دلیل اصلی این امر این است که مطمئن نیستند که این سرمایه گذاری ارزش دارد یا خیر.

مزایای سایبان دکوراتیو

اگر در مورد نصب سایبان دکوراتیو روی پنجره های خانه خود بلاتکلیف هستید ، به برخی از مزایای نصب این سایبان نگاهی بی اندازید :

  1. به خانه ای با مصرف انرژی بیشتر کمک می کند

سایبان دکوراتیو ، پوششی ثانویه است که به دیوار خارجی ساختمان و پنجره ها متصل می شود . هدف اصلی این سایبان جلوگیری از تابش مستقیم خورشید از پنجره است در حالی که هنوز اجازه می دهد نور طبیعی از پنجره وارد شود . با این اوصاف ، سایبان هایی که در بالای پنجره ها نصب شده اند به ویژه در ماه های گرم با خنک نگه داشتن دما در داخل خانه ، می توانند باعث صرفه جویی قابل توجهی در قبض های انرژی شوند.

در طول تابستان ، پنجره های خانه شما می توانند گرمای زیادی را حفظ کنند و گرما را به خانه شما منتقل کنند. با ایجاد سایه بان بر روی پنجره ، میزان اشعه ماورا بنفش را که در تماس با پنجره  قرار دارد و میزان گرمای پنجره را، میتوانید کاهش دهید و در نتیجه، در مصرف انرژی صرفه جویی می کنید و برعکس در زمستان ، این سایبان ها می توانند محافظت بیشتری در برابر نشت سرمایی که از پنجره می آید، می کند و باعث کاهش انرژی مصرف شده برای گرم کردن خانه می شوند.

در برخی موارد ، در سایبان های پارچه­ای برای جلوگیری از تجمع برف و یخ که ممکن است منجر به آسیب سایبان شود می توانید سایبان جمع شونده را ، نصب کنید.

  1. سایبان دکوراتیواز محو شدن رنگ مبلمان و فرش جلوگیری می کند

همانطور که گفتیم سایبان دکوراتیو برای جلوگیری از تابش مستقیم خورشید از پنجره است ، همچنین از محو شدن رنگ روی مبلمان و فرش های شما جلوگیری می کند. با گذشت زمان ، اشعه ماورا بنفش می تواند به پارچه ها آسیب برساند و در نتیجه ، خواهید دید که رنگ مبلمان شما کمرنگ می شود. این نوع سایبان می تواند مقدار زیادی سایه برای محافظت از وسایل شما که در زیر آن قرار دارد فراهم کند .

  1. فضای جدیدی ایجاد کنید

اگر از وعده های غذایی بیرون در حیاط یا میزبانی مهمانی های شام در خانه خود لذت می برید ، سایبان نصب شده روی درب حیاط یا درب باغ می تواند فضای نشیمن گسترده ای را در ایوان ایجاد کند. این باعث محافظت بهتر در برابر آفتاب در طول روز و فضای خصوصی تری برای شما و میهمانان خانه شما خواهد شد.

  1. محافظت بهتر در برابر عناصر

از باز بودن پنجره ها حتی در هنگام بارندگی لذت ببرید. با نصب سایبان دکوراتیو روی پنجره های خانه ، دیگر نگران نشت آب باران از پنجره های باز به خانه نباشید . شما فارغ از شرایط آب و هوایی گزینه هایی برای تهویه دارید. علاوه بر این ، باران ، برف و تراکم می توانند به مرور پنجره های شما را خراب کنند. نصب این سایبان می تواند در هنگام شرایط آب و هوایی نامناسب از پنجره های شما محافظت بهتری داشته باشد.

تراکم اغلب دلیل اصلی آسیب دیدگی در پنجره است ، حتی در پنجره های با کیفیت بالا که از مواد مقاوم ساخته شده اند. این حالت وقتی اتفاق می افتد که رطوبت بین سطح داخلی پنجره گیر کند. چگالشی مانند لکه های مه آلود با قطرات آب به نظر می رسد و همچنین دیدن آن از پنجره را دشوارتر می کند.

اگر علائم میعان روی پنجره های خانه خود مشاهده می کنید ، باید پنجره های خود را تمیز کنید زیرا ممکن است منجر به رشد کپک و قارچ در پنجره شود. نصب سایبان در بالای پنجره می تواند با ایجاد پوشش اضافی ، و کاهش میزان آب و رطوبت موجود در تماس با پنجره از تراکم جلوگیری کند.

قیمت سایبان دکوراتیو

این نوع سایبان ها علیرغم مزایای نامحدودشان ، مقرون به صرفه هستند. شما می توانید فروشندگان زیادی را بدست آورید که این سایبان ها را با نرخ بسیار ارزان و بدون افت کیفیت ، به فروش می رسانند، اما بدلیل متنوع بودن سبک و طراحی قیمت متفاوتی دارند.

سایبان دکوراتیو

 

ویژگی های سایبان دکوراتیو

  1. اندازه جمع و جور

برای دیدن منظره­ی بیرونی خوب است و در مدیریت فضا نیز کارآمد است. می توانید آنها را بر روی قاب پنجره نصب کرده و با توجه به طراحی خانه خود قسمت رویه را تغییر دهید. نصب این نوع سایبان(هم مکانیکی و هم دستی) آسان است و فضای بسیار کمی را اشغال می کند.

  1. طراحی های زیبا

اولین چیزی که مردم در مورد این سایبان ها دوست دارند ، زیبایی بالایی است که با خود به همراه می آورد. جذابیت زیبایی که برای کل خانه ایجاد می کند کاملاً برجسته است. آنها بسیار تمیز هستند ، و بسیار متنوع هستند و انواع مختلفی برای انتخاب وجود دارد. بنابراین ، می توانید یکی را انتخاب کنید که متناسب با ظاهر و احساس خانه شما باشد.

  1. نصب آسان

مهمترین مزیت استفاده از سایبان دکوراتیو این است که نصب آن بسیار آسان است. نصب آنها با بیشتر از چند دقیقه طول نمی کشد.

  1. ارزش خانه را افزایش می دهد

جذابیت زیبایی و کارایی سایبان است که ارزش بازار خانه شما را افزایش می دهد. نمای خارجی مشتریان را به خانه شما می کشاند و آنها در نگاه اول عاشق خانه و طراحی آن می شوند.

آیا سایبان دکوراتیو نیاز به نگهداری دارد؟

سایبان دکوراتیو معمولاً بسته به نوعی که انتخاب می کنید نیاز تعمیر و نگهداری کمی دارند. اگر سایبان های آلومینیومی را انتخاب کنید ، که یکی از محبوب ترین انواع آن است ، نباید آن را با صابون معمولی بشویید ، زیرا با گذشت زمان باعث خوردگی می شود. بنابراین یک حلال ویژه برای شستن سایبان های آلومینیومی را می توان در اکثر فروشگاه های لوازم خانگی خریداری کنید و معمولاً ارزان قیمت است.

این نوع سایبان ها اگر مدت زمان طولانی مثلا بعد از گذشت فصل زمستان شسته نشده اند ، خاک و آلودگی می تواند روی یک سایبان جمع شود. بنابراین ، برای تمیز کردن ملایم مواد آهکی از سایبان ، می توانید از یک اسفنج نرم یا یک برس نرم استفاده کنید تا به آرامی با سطح حلال مخصوص که در آب گرم رقیق شده است ، سطح خاک را پاک کنید و اگر سایبان ها به درستی خشک نشوند ، ممکن است ، سطح حلالی که باقی مانده باعث اکسیداسیون و ایجاد لکه های دائمی شود. اگر سایبان آلومینیومی است به خاطر بسپارید که هر چند سال یک بار آنها را رنگ کنید تا یک لایه محافظتی اضافی روی آنها ایجاد شود.

بیشتر بخوانید : سایبان برقی

یک دیدگاه بگذاریددیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *