Please specify the Content Block to use as a top drawer content in Theme Options

بلاگ

مستر سایبان نخستین مرکز تولید انواع سایبان

قیمت سایبان برقی

سایبان برقی همانطور که از نامش پیداست نوعی سایبان است که به کمک نیروی برق کار می کند. شما می توانید با کمک یک کنترل, به راحتی و به آسانی هر زمان که نیاز داشتید, سایبان را باز و بسته کنید.

 

سایبان برقی چیست؟

از سا‌یبان برقی معمولا در فضاهای باز و یا مکان هایی که بیشتر در معرض نور خورشید قرار دارند استفاده می شود. سایبان ها را هم می توان به کمک ریموت و هم به کمک اپلیکیشن های موجود بر روی موبایل کنترل کرد.

 

سایبان برقی چیست

از سا‌یبان برقی معمولا در فضاهای باز و یا مکان هایی که بیشتر در معرض نور خورشید قرار دارند استفاده می شود. سایبان ها را هم می توان به کمک ریموت و هم به کمک اپلیکیشن های موجود بر روی موبایل کنترل کرد.

انواع سایبان برقی

این سایبان ها دارای انواع مختلفی هستند:

سایبان فنری بازویی یا سیم بکسلی

این سایبان دارای دو بازوی اصلی است. درون این بازوها فنری تعبیه شده است که وظیفه باز و بسته کردن بازوها را به عهده دارد.

سایبان چتری

این سایبان دارای یک پایه اصلی و یک چتر است که پایه باعث باز و بسته شدن چتر می شود.

سایبان باکسی

این سایبان ها دارای یک باکس یا جعبه هستند که به دیوار متصل است و سایبان پس از بسته شدن درون این باکس قرار می گیرد و در نتیجه فضای کمتری را اشغال می کند.

سقف برقی

این مدل در نقش یک سقف عمل می کند و تنها تفاوت آن با سایبان برقی در این است که سقف دارای یک چهارچوب ثابت است که می تواند به طور اتوماتیک باز و بسته شود.

سایبان دو طرفه

همانطور که از نامش پیدا است, این  نوع سایبان برقی از دو سمت متفاوت باز و بسته می شود و نسبت به موقعیت می توانید هر سمت را به طور جداگانه کنترل کنید.

سایبان زنجیری

این سایبان نیز مانند سایبان سیم بکسلی دارای بازوهای اصلی است با این تفاوت که به جای فنر درون بازوها, از زنجیر استفاده شده است. این سایبان در برابر طوفان و باد مقاومت بسیار زیادی دارد.

کاربرد سایبان برقی

کاربرد سایبان برقی

از سایبان برقی در موارد بسیاری می توان استفاده کرد. مانند:

 • پوشاندن استخرهای روباز در حیاط منازل و ویلاها
 • ایجاد سایبان برای خودروها در حیاط
 • ایجاد سایبان در تراس و یا پاسیو
 • ایجاد سایبان در ورودی مغازه ها, رستوران ها, کافه ها, سوپرمارکت ها و …
 • ایجاد سایبان برای کولرها در فصل گرم

امکانات سایبان برقی چیست؟

به دلیل آن که این سایبان ها با پودر ضد زنگ پوشانده می شوند, نیاز به مراقبت و نگهداری مداوم ندارند.

پارچه ای که برای چتر این سایبان ها استفاده می شود از جنس اکریلیکریال است که بسیار مقام بوده و ضد آب نیز هست.

سا‌یبان برقی دارای سنسور باد است. این سنسور با تشخیص میزان شدت باد, می تواند در صورتی که وزش باد شدید شود به صورت خودکار بسته شود.

مزایای سایبان برقی

مزایای سایبان برقی

سایبان ها دارای مزایایی هستند که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد:

 • کاملا به صورت برقی باز و بسته می شود و نیاز به دخالت دست ندارد.
 • کاملا بی صدا باز و بسته می شود.
 • دارای قابلیت نصب سنسور نور و باد است تا در صورت لزوم و نیاز بتوان سایبان را با روشنایی و یا باد تنظیم کرد.
 • معمولا سایبان برقی را طوری می سازند که مقاومت بالایی در برابر اشعه ماورابنفش خورشید داشته باشد.
 • در ساخت سایبان ها از پارچه های کاملا ضد آب استفاده می شود. این پارچه ها با قرار گرفتن در برابر آفتاب, باران و طوفان های شدید بسیار مقاوم هستند و دچار پوسیدگی نمی شوند.
 • دارای طرح و رنگ متنوع هستند و اگر دارای برندی هستید می توانید آن را بر روی چتر سایبان چاپ کنید.
 • به کمک کنترل می توانید به آسانی میزان سایه را کم یا زیاد کنید.
 • امکان نصب چراغ ها و ریسه های مختلف به منظور نورپردازی در سایبان برقی وجود دارد تا در شب بتوان به راحتی از آن ها استفاده کرد و در زیر آن ها نشست.
 • امکان نصب دستگاه های هیتر و گرمایشی در سایبان برقی وجود دارد تا در فصول سرد بتوان از آن ها برای گرم کردن زیر چتر استفاده کرد و در زیر آن ها نشست.
 • به راحتی قابل نصب هستند و نیاز به متخصص و نیروی فنی برای نصب نیست.
 • بسیار سبک است و می توانید به راحتی آن را جا به جا کرده.
 • _ به راحتی استفاده کردن
 • _محیط را زیبا کردن
 • _ سبک وزن بودن آلومینیوم
 • _ خودکار بودن سایبان
 • _ استفاده از رنگ های متنوع و ضد زنگ
 • _استفاده از پارچه های مقاوم برای آب و آتش
 • _ وجود تبلیغات بر روی سایبان ها
 • _داشتن نور پردازی مناسب و استفاده از سیستم های سرمایشی و گرمایشی،سیستم صوتی و تصویری
 • _نگهداری از ماشین در برابر آفتاب  و بارش باران ، رعد و برق، تگرگ ،
 • سا‌یبان برقی  سا‌‌یبانی امن برای آرامش شماست و برای حفاظت از شما استفاده می شود.

چرا باید از سایبان برقی استفاده کنیم؟

استفاده از سا‌یبان برقی مزایا و دلایلی دارد که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد:

 • برای ایجاد سایه در تابستان و لذت بردن و استفاده از هوای آزاد.
 • استفاده از سا‌یبان برقی بر روی استخر فضای باز باعث جلوگیری از داغ شدن آب استخر توسط خورشید می شود. در نتیجه می توان به راحتی و بدون نگرانی از سوختن از استخر استفاده کرد.
 • اگر در حیاط وسایل و یا میز و صندلی داشته باشید, با استفاده از سایبان بر‌قی می توانید از آسیب و پوسیدگی وسایل در برابر آفتاب, باران و برف جلوگیری کنید.
 • به دلیل بالا بودن هزینه های برق در فصل گرما, می توانید به کمک یک سایبان برقی فضای خنکی را برای خود و خانواده در فضای آزاد به وجود آورید.
 • استفاده از سایبان های برقی در رستوران ها و کافی شاپ ها باعث ایجاد فضای بیشتری می شود. در نتیجه مشتریان بیشتری به این مکان ها خواهند آمد. معمولا مشتریان در فصل گرما تقاضای نشستن در فضای باز را می کنند, در نتیجه استفاده از سایبان برقی به همراه یک دستگاه خنک کننده بهترین گزینه است.

مشخصات سایبان برقی

 • پایه های این چتر ها از جنس آلومینیموم است, که همین امر سبب افزایش طول عمر سایبان برقی خواهد شد.
 • وجود پوشش آلومینیومی سبب جلوگیری از پوسیدگی و خوردگی این سایبان ها می شود.
 • خوشبختانه آلومینیوم با هر نوع آب و هوایی سازگاری دارد و به راحتی پوسیده نمی شود.
 • استفاده از سایبان به استفاده حداکثری از فضا بسیار کمک خواهد کرد.
 • سایبان برقی در شکل های هشت ضلعی, دایره ای و یا مربعی قابل سفارش هستند. حتی می توانید بدون پایه مرکزی این چتر ها را سفارش دهید.
 • معمولا چتر سایبان ها قابلیت چرخش 360 درجه ای دارند.

مقاومت سایبان ها در برابر آب و هوا و شرایط جوی

استفاده از سا‌یبان بر‌قی در شرایط های مختلف آب و هوایی بسیار موثر است. سایبان می تواند از شما در برابر باد و باران و تگرگ محافظت کند.

البته لازم به ذکر است که میزان مقاومت سایبان ها در برابر عوامل محیطی به عوامل بسیاری بستگی دارد که از جمله موارد مهم آن می توان به جنس پارچه استفاده شده در سایبان ، شاکله یا بدنه سایبان ، موتورهای استفاده شده اشاره نمود.

سایبان برقی پارکینگ خودرو

یکی دیگر از محصولات سایبان برقی ، سا‌یبان بر‌قی پارکینگ خودرو می باشد که این نوع محصول جزء پرفروش ترین محصولات مستر سایبان محسوب می شود . از این نوع سایبان به منظور جلوگیری و مراقبت از ماشین در برابر عوامل بیرونی نظیر تابش مستقیم آفتاب و همچنین عواملی دیگر همانند شرایط جوی نامناسب مورد استفاده قرار می گیرد.

کارشناسان مستر سایبان با تکیه بر تخصص و توانایی خود و استفاده از متریال و مواد اولیه با کیفیت توانسته اند یکی از با کیفیت ترین و مرغوب ترین سا‌یبان بر‌قی پارکینگ خودرو را تهیه نمایند.

همانطور که در بالا اشاره شد استفاده از سایبان برای خودرو موضوعی است که در بسیاری از مکان ها امروزه مورد استفاه قرار می گیرد که در ادامه به اختصار به چند نمونه از آن می پردازیم.

استفاده از سایبان خودرو در ویلا

یکی از پرکاربردترین موارد می تواند استفاده از سایبان خودرو در ویلا ها باشد . همانطور که می دانید استفاده از این نوع سایبان هم در زیبا سازی محیط کمک می کند و هم اینکه می تواند از مواردی باشد که باعث می شود که به میزان قابل توجهی صرفه جویی نمایید.

سایبان برقی برای حیاط مسکونی

سایبان برای حیاط منازل مسکونی

یکی دیگر از پرفروش ترین سایبان های برقی ، سایبان برای حیاط و تراس منازل مسکونی است . یکی از ایراداتی که در اکثر منازل مسکونی وجود دارد این است که به درستی از تراس ها و حیاط منازل استفاده نمی شود که استفاده از این نوع سایبان در منازل مسکونی و تراس ها می تواند به افزایش بهره وری آن کمک نمود.

استفاده از این محصول مزایای زیادی را در پی خواهد داشت که مهمترین آن می تواند جلوگیری از اشعه خورشید و یا جلوگیری از نفوذ آب و همچنین ایجاد سایه می توان اشاره نمود.

شرکت مستر سایبان توانسته است با استفاده از متریال درجه یک سایبان هایی را طراحی و تولید نماید که در رنگ ها و طراحی های متنوعی این نوع سایبان را تولید نماید.

سایبان برقی برای مغازه

سایبان برقی مغازه

سایبان مغازه نیز یکی دیگر از محصولات مستر سایبان به شمار می رود که این مجموعه قیمت ارزان و کیفیت بالای محصولات خود را تضمین می کند.

سایبان برقی مغازه می تواند از نظر پارچه ای که برای تولید استفاده می گردد می تواند از جنس های مختلفی استفاده گردد .

جنس پارچه ی مورد استفاده در سایبان بسیار حائز اهمیت است به این دلیل که هر چه از جنس پارچه مورد استفاده در تولید این محصول مرغوبتر باشد میزان مقاومت آن در برابر رطوبت و آفتاب و باران و سایر عوامل محیطی می تواند بالاتر باشد .

نمونه ی پارچه ی مورد استفاده در تولید این محصول از جنس فلاکسی یا برزنتی یا ترانزیتی مورد استفاده قرار می گیرد.

در تولید سایبان برقی مغازه اسکلت آن نیز از جنس های متفاوتی ساخته می شود که می تواند از جنس آلومینیوم یا آهن و یا فلزی باشد که با توجه به منطقه ی جغرافیایی استفاده از نوع اسکلت می تواند متفاوت باشد . مثلا در مناطقی که رطوبت بیشتر باشد از نوع آلومینیومی به دلیل مقاومت در برابر زنگ زدگی مورد استفاده قرار می گیرد.

سایبان برقی مغازه دارای مزایای زیادی می باشد که به عنوان مثال می توان به قیمت پایین و امکان تطبیق پذیری این محصول با هر منطقه و شرایط آب و هوایی جغرافیایی و مواردی دیگر نظیر امکان کاهش مصرف انرژی و ایجاد سایه و فضای خنک تر می توان اشاره نمود.

نقش سنسور باد در سایبان برقی

برای درک بهتر این مطلب که چرا از سنسور باد در سایبان برقی استفاده می گردد باید بگوییم که در برخی از مناطق با توجه به شرایط آب و هوایی ممکن است همیشه این مناطق در معرض باد هاتی شدید باشد یا برخی از مناطق در حومه تهران همانند دماوند هستند که به دلیل ارتفاعی که دارند ممکن است این باد های شدید نیز وجود داشته باشد.

البته لازم به ذکر است که در برخی از ساختمان هایی که تعداد طبقات بالایی را دارد این سنسور می تواند نقش حیاتی ای را ایفا نماید . چرا که به تنهایی می تواند از بسیاری از خطرات جلوگیری نماید .

اینجاست که وجود یک سنسور در سایبان می تواند نقش بسیار مهمی را در بالابردن عمر سایبان برقی داشته باشد .

وظیفه این سنسور ها این است که ، زمانی که باد شدید می وزد این سنسور به صورت کاملا خودکار به پردازنده دستور داده و سایبان بسته می شود .

قیمت سایبان برقی مغازه می تواند با توجه به کیفیت متریال مورد استفاده در تولید این محصول متفاوت باشد.

سایبان برقیسایبان برقی سبب پیشگیری از تغییر رنگ پارچه ، فرش ، مبلمان و ….در مراکز فروش و حتی منازل را به شما ارمغان خواهد داد . قابلیت جمع و باز کردن سایبان برقی توسط ریموت برقی صورت می گیرد .

سایبان برقی از جمله مواردی است که می توانید با استفاده از نصب آن در پشت بام یا حیات خلوت منزل خود می توانید اوقات خوشی را در کنار خانواده تان داشته باشید .

در گذشته سایبان های دستی در مغازه ها به منظور جلوگیری از تابش مستقیم نور خورشید به ویترین مغازه و یا در امان بودن مشتریان از برف و باران و یا گرمای زیاد استفاده می شد. امروزه و با پیشرفت علم و تکنولوژی سایبان بر‌قی ها جایگزین آنها شده اند که بهره گیری از سایبان را بسیار آسان تر نموده اند.

 

یکی از انواع سایبان که امروزه زیاد کاربرد دارد ، سا‌یبان برقی نام دارد.

در قدیم از سایبان دستی استفاده می شد که باید با یک دستگیره و هندل  بالا و پایین برود اما با ظهور سایبان برقی تمامی حرکات با یک دکمه و به وسیله یک ریموت باز و بسته می شود که این پیغام از ریموت به موتور برقی فرستاده شده و به صورت خودکار توسط بازوهای موجود در زیر پارچه سایبان باز و بسته می شود.

سا‌یبان برقی با ظاهری زیبا و کیفیت عالی از پرطرفدارترین سایبان ها  شده است و افراد زیادی از  تنوع این گونه سایبان استفاده می کنند.

کاربرد سا‌یبان برقی

در تمامی فضاهایی که از سایبان استفاده می شود ، می توان از سا‌یبان برقی استفاده کرد. سا‌یبان برقی فقط به کارگیری سایبان ها را راحت تر کرده و همچون سایبان های ثابت و قدیمی ، در همگی محل ها می توان از آن ها استفاده کرد. از دسته مکان های قابل استفاده برای سایبان برقی می توان به ساختمان ، مغازه ، استخر ، پارکینگ و …. اشاره کرد.

قیمت سا‌یبان برقی

قیمت سایبان برقی با دیگر سا‌یبان های ساده خیلی متفاوت می باشد و این به علت کاربردی تر بودن این وسیله می باشد. ولی از آنجایی که قیمت سا‌یبان برقی به عوامل متعددی همچون نوع سایبان ، ابعاد ، جنس و … ارتباط دارد ، نمی توان قیمت دقیقی برای سایبان های بر‌قی اعلام نمود. ولی شما می توانید با مشاورین شرکت مستر سایبان تماس گرفته و با اعلام مشخصات سایبان مورد نظرتان ، قیمت آن را بگیرید .

همچنین شما می توانید برای قیمت تقریبی سا‌یبان برقی  با کارشناسان ما به صورت آنلاین مشاوره کنید.

عوامل  مهمی در قیمت   سایبان های برقی بستگی دارد مثلا نوع پارچه، سایز و مکان، اسکلت بندی، نوع سا‌یبان، طول و عرض سایبان، متراژ محل مورد نظر و ابزارها جانبی  و غیره است. بر اساس مکان زمین، ارتفاع و سمت خورشید، ابعاد سایبان و متراژ زمین   محاسبه می‌شود و قیمت نهایی به این مسئله بستگی دارد. فروش مدل های مختلف  سایبان دستی و برقی از بهترین یراق آلات و پارچه های تولید شده اروپایی برای اجرای پروژه در تراس، ویلا، استخر، مغازه، پارکینگ و‌… بدست شرکت مستر سایبان است.

در تعیین قیمت سایبان برقی عوامل  زیادی وجود دارند برای نمونه جنس پارچه به کار رفته در روکش، کیفیت قطعات آهنی، آلومینیومی، خارجی یا داخلی بودن قطعات و ابعاد  نقش مهمی در قیمت سایبان دارند. استفاده و خوب بودن این نوع سایبان تاثیری در قیمت آن دارد. تنها پیش از خرید است که سایبان را به یک فرد متخصص نشان دهید تا از  محصول اطمینان حاصل کنید. کارشناسان آماده ارائه هر گونه  خدمات ، مشاوره و فروش، سا‌یبان برقی به مشتریان عزیز هستند.

 

 

مشاوره رایگان

شما می توانید برای مشاوره رایگان با متخصصان ما در شرکت مستر سایبان تماس بگیرید.برای این کار با شماره های موجود در سایت تماس برقرار کنید .

سخن آخر

برای تهیه سایبان برقی ابتدا باید نوع کاربری آن را در نظر داشته باشید و سپس اقدام به خرید کنید.

برای دریافت مشاوره و تهیه انواع سایبان برقی می توانید به شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

یک دیدگاه بگذاریددیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *