Please specify the Content Block to use as a top drawer content in Theme Options

بلاگ

مستر سایبان نخستین مرکز تولید انواع سایبان

PicsArt_11-27-12.17.49

سایبان بازویی برقی تراس یک انتخاب مناسب برای خانه هایی است که فضای کمی دارند و می خواهند از فضای باز خود به صورت احسنت بهره ببرند. سایبان بازویی برقی تراس انواع مختلفی دارد که می تواند آن را برای هر خانه ای مناسب کند. در این جا با انواع سایبان بازویی برقی تراس و مزایای آن آشنا می شوید.

معرفی سایبان بازویی برقی تراس

سایبان بازویی برقی تراس از دو بازوی برای باز و بسته شدن سایبان طراحی شده است. این نوع سایبان به صورتی برقی است که در واقع به کمک موتوری که در سایبان گذاشته شده است و اتصال به برق کار می کند.

سایبان بازویی برقی تراس یک سایبان مدرن است که هم زیبایی را به تراس و نمای خانه شما و هم راحتی بسیاری را در عملکرد به صاحبان خود می دهد.

این سایبان مدرن را می توان با کلیدی که در کنار سایبان گذاشته می شود کنترل کرد یا با استفاده از ریموت کنترل از راه دور سایبان را باز و بسته کرد.

این سایبان با فناوری های روز همراه است، که این امکان را می دهد تا با نصب نرم افزار مخصوص در گوشی های موبایل سایبان را به اندازه سایه­ ی دلخواه تنظیم کرد. سایبان های بازویی برقی تراس به انواع مختلفی تقسیم می شوند که  در ادامه با آن ها آشنا می شوید.

سایبان بازویی تراس برقی، همانند سایبان بازویی دستی، تولید و تنها یک موتور برقی به سایبان بازویی برقی اضافه می شود؛ که موجب می شود قیمت سایبان بازویی برقی به میزان هزینه موتور بیشتر از قیمت سایبان بازویی دستی شود.ضمنا قطرلوله سایبان بازویی برقی به واسطه موتور بیشتر از قطر لوله سایبان بازویی دستی می باشد.

انواع سایه بان بازویی 

 • سایبان بازویی برقی کاست کامل

سایبان بازویی برقی کاست کامل یا فول کاست از یک کاست برای محافظت از بازو ها و پارچه سایبان تشکیل شده است. بعد از بسته شدن، اجزای سایبان در این کاست جمع می شوند تا در برابر هوای نامساعد از آن ها محافظت شوند.

 • سایبان بازویی برقی نیم کاست

سایبان بازویی برقی نیم کاست همانند سایبان های فول کاست هستند اما تفاوت آنها در میزان محافظت از اجزای سایبان است. در سایبان های بازویی نیم کاست از 3/1 بازو ها و پارچه سایبان در برابر تغییرات آب و هوایی محافظت می کند.

 • سایبان بازویی برقی آزاد

سایبان بازویی برقی آزاد یا استاندارد به سایبان هایی گفته می شوند که کاستی برای محافظت از اجزای سایبان بازویی برقی ندارند و بعد از جمع شدن سایبان اجزای آن قابل مشاهده هستند.

مزایای سایبان بازویی برقی تراس

سایبان های بازویی برقی تراس سایه مورد نیاز شما را ایجاد می کنند. برخی ها ممکن است بخواهند با نصب این سایبان­ برای پنجره های رو به جنوب خود یا پوشاندن کل تراس استفاده کنند یا فضای زندگی خود را در فضای باز افزایش دهند. سایبان بازویی برقی تراس مزایای بسیاری دارد که در ادامه با آن ها آشنا می شوید.

 1. محافظت

سایبان بازویی برقی که تراس شما را می پوشاند فضای راحت و کاربردی تری برای خانواده شما ایجاد می کند. سایبان سایه ای مناسب برای خانواده شما ایجاد می کند، بنابراین شما نگران نشستن در زیر آفتاب گرم نخواهید بود و اگر هوا کمی بارانی شود با خیال راحت می توانید در بیرون بمانید.

زیرا؛ سایبان در برابر باران از شما محافظت می کند و منطقه زیر سایبان به هیچ وجه خیس نمی شود. همچنین به محافظت از مبلمان تراس شما در برابر اشعه ماورا بنفش خورشیدUV کمک می کند.

 1. افزایش فضای کاربردی

سایبان بازویی برقی می تواند تقریباً برای هر کاربرد مسکونی راه حل های مناسبی ارائه دهد. چه بخواهید برو روی یک دیوار کامل، ایوان بزرگ، یک پاسیوی کوچک یا تراس ​​یا پنجره ای خاص سایه بزنید. آنها می توانند بهترین مکان را برای نیازهای خاص شما تهیه کنند.

سایبان ها فضایی به دور از تغییرات آب و هوایی برای شما ایجاد می کنند که می توانید برای استراحت یا گردهمایی های خانوادگی از آن استفاده کنید.

 1. افزودن به زیبایی ظاهری

سایبان های بازویی برقی در طیف گسترده ای از رنگ ها و سبک ها موجود است و می تواند به صورت سفارشی ساخته شود تا متناسب با فضای تراس شما باشد.

برای هر یک از سایبان های بازویی برقی و سایر گزینه های سبک ، بیش از 180 گزینه پارچه وجود دارد که از طراحی کلی برای تراس خانه های طراحی شده است و نیاز شما به سایه را برآورده می کند.

 1. تنظیم سایه

در سایبان های بازویی برقی گزینه هایی برای اندازه سایه وجود دارد. می توانید سایبان را در روزهای آفتابی و گرم کاملاً باز کنید تا حداکثر سایه ایجاد را داشته باشید.

اگر هم کمی آفتاب می خواهید، می توانید میزان سایه ایجاد شده در تراس خود را بسته به زمان روز تغییر دهید. در سایبان های برقی به راحتی می توانید با فشار دادن یک دکمه این کار را انجام دهید.

 1. بستن کامل سایبان

سایبان بازویی برقی را می توانید در صورت برخورد با هوای سنگین آن را کاملاً جمع کنید. این امر می تواند کمک کند تا اطمینان حاصل کنید که در اثر طوفان های زمستانی، باد شدید و باران آسیب نمی بیند.

جمع شدن سایبان در صورت استفاده نکردن، همچنین از محو شدن پارچه و فشار غیر ضروری روی قاب جلوگیری می کند.

 1. ذخیره انرژی

یکی از بهترین راه ها برای کاهش هزینه های انرژی، کاهش میزان برق مصرفی برای خنک سازی خانه است. با نصب سایبان بازویی برقی تراس ، با جلوگیری از ورود 75 درصد اشعه خورشید به داخل خانه و گرم کردن منطقه، می توانید تأثیر زیادی بر خنک سازی خانه بگذارید.

در این صورت هزینه های قبوض برای استفاده از دستگاه های خنک کننده کاهش می یابد. در هزینه های مصرفی نیز صرفه جویی کرده اید.

 

 1. فواید سلامتی

از آنجا که با استفاده از سایبان های بازویی برقی می توان تا 75٪ از اشعه ماورا بنفش خورشید را مسدود کرد، می توان خطرات مرتبط با قرار گرفتن در معرض اشعه ماورا بنفش خورشید UV نیز کاهش یابد.

صاحبان خانه می تواند به راحتی تصمیم بگیرد که چه زمانی از سایبان ها استفاده کنند و چه موقع آن را جمع کنند تا نور طبیعی بیشتری به فضای موجود وارد شود.

 1. راحت برای استفاده

قبل از اختراع سایبان های بازویی برقی، صاحبان خانه ها مجبور بودند سایبان های بازویی دستی را به طور دستی با چرخاندن میل لنگ باز و بسته کنند.

غالباً انجام این کار خصوصاً برای صاحبان خانه مسن دشوار است. با این حال ، با پیشرفت های امروز، با استفاده ساده از یک سوئیچ سایبان می تواند به راحتی باز یا جمع شود، به این کار به صورت خودکار انجام می شود.

 1. محافظت از وسایل داخلی

تابش بی اندازه ­ی نور خورشید می تواند وسایل داخلی را سفید کند و به الیاف آن ها آسیب برساند. استفاده از سایبان های بازویی برقی در زمان تابش مستقیم آفتاب می تواند به کاهش این آسیب و طولانی شدن عمر مبلمان کمک کند.

 

خرید سایبان بازویی برقی تراس

با خرید سایبان بازویی برقی تراس علاوه بر ایجاد سایه مناسب، به صرفه جویی در مصرف انرژی و هم به زیبایی دو چندان خانه شما کمک می کند. با این سایبان ها راحتی و لذت بردن از تراس خانه خود را افزایش دهید.

برای خرید سایبان های بازویی برقی تراس نکات مهمی وجود دارد که در هنگام خرید باید در نظر بگیرید تا بهترین و مناسب ترین سایبان را برای خود خریداری کنید. در ادامه این نکات مهم را برای شما آورده ایم.

 1. عملیات مکانیکی

سایبان بازویی برقی معمولاً یا با کلید یا ریموت از راه دور کار می کند. هوشمند بودن این سایبان همیشه کنترل دستی را کنار می گذارد، مگر در موارد قطع برق که ممکن است مورد سایبان با برق کار نکند. در هنگام خرید حتماً باید از همراه بودن سایبان با یک میل دستی اطمینان حاصل کنید.

 1. طراحی زیبایی

اول از همه، به طراحی سایبان بازویی برقی خود اهمیت بالایی دهید. پارچه و انتخاب رنگ و نقش آن را بررسی کنید تا با معماری خانه شما مطابقت داشته باشد. اگر سبک صحیحی را انتخاب کنید ، جذابیت و زیبایی تراس شما افزایش می یابد. اما به غیر از پارچه ، به میزان قابل مشاهده بودن اجزای مکانیکی توجه کنید.

همانطور که می دانید سایبان بازویی برقی انواع مختلفی دارد که برخی از آن ها دارای قاب بدون محافظ هستند که می تواند اجزای سایبان را در دید بگذارند.

اگر این نوع سایبان ها را برای تراس خود انتخاب کنید، فقط پارچه قابل مشاهده است. به این ترتیب می توانید شخصیت بصری و تصفیه شده سایبان را متناسب با فضای بیرونی خود حفظ کنید.

 1. طول گارانتی

سرمایه گذاری در سایبان بازویی برقی ممکن است کمی گران باشد. برای محافظت از سرمایه گذاری طولانی مدت و افزودن ارزش بیشتر برای پول خود، به زمان و نوع ضمانت سایبان خود حتماً توجه کنید.

در مقایسه با سایر محصولات، سایبان برقی باید با 10 سال ضمانت قدرتمند بر روی پارچه و قاب ها و پوشش 5 ساله جامع موتور ارائه شود. با تعمیر و نگهداری مناسب، می توانید هزینه های خدمات سال های آینده را فراموش کنید.

قیمت سایبان بازویی برقی تراس

سایبان های بازویی برقی تراس در انواع مختلفی وجود دارند که هر کدام ویژگی های منحصر به فرد خود را دارند. تفاوت در سایبان های بازویی برقی تراس منجر به تفاوت در قیمت این سایبان ها می شود.

همچنین قیمت سایبانی که خریداری می کنید بسته به فروشگاه ها و برند هایی که سایبان را تولید می کنند نیز متفاوت است.

در آخر

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سایبان بازویی برقی تراس یا درخواست مشاوره رایگان با تیم متخصص ما تماس بگیرید.

 

یک دیدگاه بگذاریددیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *