Please specify the Content Block to use as a top drawer content in Theme Options

بلاگ

مستر سایبان نخستین مرکز تولید انواع سایبان

فروش سایبان تبلیغاتی

فروش سایبان تبلیغاتی در طیف گسترده ای از سبک ها، طرح ها ، پارچه ها و رنگ ها ارائه می شود تا هر مشتری بتواند سایبان مناسبی برای تجارت خود پیدا کند. سایبان های تبلیغاتی یک نوع بازاریابی رایگان به حساب می آیند.

منظور از فروش سایبان تبلیغاتی همیشه ارائه سایبان های تبلیغاتی است. سایبان های تبلیغاتی در بین مشاغل بسیار محبوب هستند و سبک های زیادی دارند که برای هر نوع مشاغل آن ها را مناسب کرده است.

در در فروش سایبان تبلیغاتی صاحبان مشاغل علاوه بر انتخاب پارچه مناسب، باید نوع سخت افزار سایبان های تبلیغاتی مانند: ثابت، مستقل یا انواع جمع شونده­ها را نیز در نظر بگیرند. از بسیاری از اشکال سایبان تبلیغاتی موجود است که برخی از اشکال محبوب تر عبارتند از: گنبد، نیم دایره و تخت است.

به طور معمول ، صاحبان مشاغل بسته به نیاز خود انواع سایبان های تبلیغاتی را انتخاب می کنند. فروش سایبان تبلیغاتی علاوه بر تبلیغاتی که برای برند شما انجام می دهند راحتی و مزایای بسیاری برای شما به همراه دارند.

 

هدف فروش سایبان تبلیغاتی

سایبان های تبلیغاتی مانند هر سایبان دیگر از پارچه و قاب تشکیل شده است،که به قسمت بیرونی ساختمان متصل می شود. می توان گفت هدف فروش سایبان تبلیغاتی از جمله: ایجاد سایه، محافظت در برابر آب و هوا تبلیغات و بازاریابی تجارت شما است.

مهم ترین مزیت فروش سایبان تبلیغاتی این است که انواع مختلفی دارد که برای هر نوع مشاغلی از جمله: رستوارن ها، کافه ها، مغازه ها، هتل ها، خرده فروشی ها، فروشگاه ها و حتی استفاده در فضای باز مانند: نمایشگاه ها مناسب است. در ادامه با فروش انواع سایبان های تبلیغاتی آشنا می شوید.

انواع فروش سایه بان تبلیغی

فروش سایبان تبلیغاتی در سبک ها و طرح های مختلف انجام می شود. این سایبان ها می توانند به عنوان علائم بیرونی مورد استفاده قرار گیرند و معمولاً بالای پنجره ها و درها و ویترین ها بر روی ساختمان ها قرار می گیرند تا آگاهی را افزایش دهند و ظاهر یک تجارت را تقویت کنند.

فروش سایبان تبلیغاتی در بخش­های تجاری برای تبلیغات، نمایش­های تبلیغاتی و جذب مشتری بیشتر بسیار مفید است، زیرا کنترل و ساخت و فروپاشی آنها آسان است. این سایبان ها در اندازه های مختلف با عملکرد های متفاوتی وجود دارند که از شما و تجارت شما محافظت می کنند.

با این حال، قبل از اینکه به فروش سایبان تبلیغاتی بپردازید، باید انواع آن و برخی از ویژگی های آن را بدانید. در اینجا چند نوع اصلی سایبان تبلیغاتی برای شما آورده ایم.

  1. سایبان های جمع شونده تبلیغاتی

سایبان های جمع شونده تبلیغاتی را می توانید به منظور ایجاد پناهگاه یا محافظت از ویترین مغازه ها به ساختمان متصل کنید. همچنین با این سایبان ها می توانید به صورت دستی و برقی کار کنید. در صورت استفاده از سایبان های دستی از یک میل لنگ برای باز و بسته کردن سایبان استفاده می کنید.

در سایبان های برقی برای باز و بسته کردن سایبان از دکمه­ی کنار سایبان یا ریموت کنترل از راه دور استفاده می کنید. سایبان های برقی بیشترین راحتی را در استفاده به شما می دهند.

با استفاده از این سایبان ها می توانید از کمرنگ شدن مواد یا مبلمان جلوگیری کنید، یا می توانید این سایبان ها را در هوای نامناسب مانند: زمستان برای تهیه سرپناه از زمستان، برف و یا در زیر باران باز کنید تا یک پناهگاه از بارندگی ایجاد کنید.

این کار همچنین از سوختن در معرض آفتاب یا جلوگیری از خیس شدن توسط باران برای اجناس یا مشتریانتان مناسب است.

  1. سایبان های ثابت تبلیغاتی

سایبان های ثابت به صورت دیواری نصب شده و سرپناهی ثابت دارند. این سایبان ها را می توانید بالای پنجره ها، ویترین ها و نمای بیرونی ساختمان نصب کرد. برای نصب این سایبان باید مکان مناسبی را در نظر بگیرید زیرا به طور ثابت نصب می شود و دیگر امکان جا به جایی وجود ندارد.

  1. چترهای تبیلغاتی

این سایبان ها مستقل هستند که می توانید در هرجایی آن را نصب کنید و در صورت لزوم جابجا کنید. این نوع سایبان را می توانید در اندازه های بزرگ و کوچک تهیه کنید. شاید انواع آن را در رستوارن ها و کافه ها دیده باشید.

همانطور که متوجه شدید سایبان های تبلیغاتی را می توانید ثابت تهیه کنید یا می توانید در فضای باز خود از نوع سایبان های چتری استفاده کنید. این سایبان ها در استفاده های تجاری بسیار محبوب هستند.

مزایای فروش سایبان تبلیغاتی

این سایبان ها از راه های مختلفی از جمله تبلیغات سفارشی و کاهش هزینه های انرژی می توانند برای تجارت شما مفید باشند. همچنین سایبان ها می توانند مشتریان شما را در طول تجربه خرید خود راحت و خوشحال کنند.

فروش سایبان تبلیغاتی یک توسعه مقرون به صرفه برای تجارت شما است و مزایای خوبی برای تجارت شما دارند. برای دانستن مزایایی که با نصب سایبان های تبلیغاتی می توانید به دست بیاویر ادامه مطلب را حتماً مطالعه کنید.

 

  1. افزایش فضای قابل استفاده

برخی از مشاغل مانند: رستوران ها و کافه ها بیش از سایرین از فضای بیرون استفاده می کنند. سایبان تبلیغاتی در فضای باز با مسدود کردن آفتاب و باران، فضای را برای کارمندان و مشتریان شما راحت تر می کند. حتی مشاغل غیرغذایی، در بعضی مواقع ، از فضای پیاده رو استفاده می کنند.

سرانجام ، سایبان نه تنها از اشیا یا مشتریانی که بیرون از مغازه می مانند محافظت می کند ، بلکه می تواند سرپناهی را برای افراد فراهم کند تا از باران یا برف سریع خارج شوند.

  1. تبلیغات

سایبان تبلیغاتی در انواع سبک ها ، رنگ ها و طرح های سفارشی ارائه می شود. با داشتن گزینه های مختلف ، می توانید از آنها برای تبلیغات تجاری خود و جلب توجه مشتری استفاده کنید. می توانید سایه بان مطابق با رنگ مارک تجارت خود قرار دهید یا ویترین فروشگاه شما را جالب و چشم نوازتر کند.

سایبان های تبلیغاتی شما همچنین می توانند نام یا نشان فروشگاه شما را نشان دهند تا به مشتریان فعلی و چشم اندازهای محلی شما کمک کنند فروشگاه شما را به راحتی پیدا کنند.

اگر فروشگاه شما از سایبان هایی با رنگ روشن استفاده می کند، می توانید از آن به عنوان یک روش توصیفی برای جلب مشتری های عبوری یا هدایت افراد به محل خود استفاده کنید.

 

  1. صرفه جویی در هزینه

سیستم های سایبان های تبلیغاتی می توانند آفتاب و گرمی را برای فصای داخلی تجارت شما در طول زمستان نگه­دارند. سایبان های را می توانید در طول زمستان بسته نگه دارید تا نور و گرمای خورشید به وارد فضای داخلی مغازه شما شود.

در طول تابستان نیز می توانید سایبان را ببندید تا سایبان از ورود نور خورشید به داخل جلوگیری کند. به این دلیل هزینه کمتری را برای استفاده از دستگاه های گرمایشی و سرمایشی پرداخت می کنید. به هر حال سایبان تبلیغاتی می تواند فروشگاه را خنک و راحت نگه دارد.

  1. افزایش راحتی

با نصب سایبان بر روی پنجره ها یا نمای بیرونی، می توانید راحتی مشتریان و کارمندان خود را افزایش دهید. به عنوان یک صاحب مغازه مسئول، می توانید مشتریان خود را از اشعه های مخرب خورشید در سایه سایبان نگه دارید. در مقابل ، اگر فضای غذاخوری یا خرید در فضای باز وجود نداشته باشد ، به دلیل کاهش اشعه گرما از طریق درها و پنجره ها ، مشتریان احساس راحتی می کنند.

 

  1. محافظت در برابر آفتاب

اگر صاحب یک رستوران یا کافه با صندلی های فضای باز هستید ، ممکن است به مکان های اضافی اعتماد کنید، به خصوص اگر فضای داخلی کوچک یا شلوغ باشد. بیرون غذا خوردن برای کسانی که در یک روز گرم از هوای تازه لذت می برند جذاب است. با این حال ، با اشعه ماورا بنفش قوی ، ممکن است بسیار گرما­زده شوند یا آسیب ببینند و مشتری را از نشستن در فضای باز منصرف می کند.

بهترین راه حل برای ایجاد فضای راحت بیرون، نصب سایبان است. سایبان ها این اجازه را می دهد تا مشتریان در سایه ­ای تازه به دور از گرما و آسیب های اشعه ماورابنفش UV باشند.

همچنین اگر صاحب یک فروشگاه مبلمان یا فرش هستید، سایبان های تبلیغاتی نیز یک روش عالی برای محافظت از وسایل داخل مغازه در برابر آفتاب است، زیرا اجناس در برابر نور در معرض کمرنگ شدن یا آسیب های دیگر قرار دارند. سایبان ها یک راه حل مقرون به صرفه برای محافظت از موجودی شما هستند.

  1. حفاظت از نمای بیرونی

وقتی درها و پنجره های کسب و کار شما در معرض هوای سخت مانند: باران، تگرگ، بر ، وزش باد شدید و غیره قرار بگیرند، سرعت سایش آنها سریعتر می شود.

از آنجا که تابش زیاد نور خورشید باعث کمرنگ شدن رنگ و باد و باران باعث خرد شدن آن می شود، سایبانهای تبلیغاتی می توانند به حفظ نمای بیرونی شما نیز کمک  کنند.

تبدیل فضای بیرونی یک ملک تجاری مانند: دمیدن روح تازه در تجارت است. به همین ترتیب ، سرمایه گذاری در سایبان های تبلیغاتی بهترین انتخاب برای تجارت های مختلف است.

  1. تبلیغات موثر

سفارشی کردن سایبان خود با متن برای تبلیغات کسب و کار خود ، روشی موثر برای جلب توجه مشتری است. یکی از سودمندترین کاربردهای سایبان ها ، نمایش آدرس شما ست تا دیدن آن برای مشتریان کاملاً واضح باشد.

یکی دیگر از مزایای سایبان استفاده از رنگ ها یا آرم تجارت شماست. این امر به شناخت برند شما کمک بسیاری می کند و توجه مشتری را به خود جلب می کند.

 

همکاری شرکت مستر سایبان در زمینه سایه بان تبلیغاتی

شرکت مستر سایبان از آن جایی که به صورت تخصصی روی سایبان برقی کار می کند،در نتیجه برای سایبان تبلیغاتی با شرکت سایبان سازی ایرانیان که به صورت تخصصی روی سایبان تبلیغاتی کار می کند، همکاری می کند.

این همکاری حاصل همکاری چندین ساله بین مستر سایبان و شرکت سایبان سازی ایرانیان است. به جد می توان گفت سایبان تبلیغاتی شرکت سایبان سازی ایرانیان از جمله با کیفیت ترین سایبان های تبلیغاتی است که این نتیجه حاصل تجربه همکاری با چندین شرکت بزرگ بوده است.

در آخر

اگر به دنبال یک روش مقرون به صرفه برای بازاریابی و تبلیغات تجاری خود هستید، فروش سایبان تبلیغاتی راهی عالی برای بازایابی و جلب مشتریان بیشتر است.

اگر به دنبال سایبان های تبلیغاتی هستید و به دنبال کسب اطلاعات درباره قیمت سایبانهای تبلیغاتی هستید، می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید تا شما را در انتخاب بهترین سایبان های تبلیغاتی برای تجارت شما راهنمایی کنند.

یک دیدگاه بگذاریددیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *