Please specify the Content Block to use as a top drawer content in Theme Options

بلاگ

مستر سایبان نخستین مرکز تولید انواع سایبان

WhatsApp Image 2020-11-22 at 03.08.20 (3)

در این مقاله میخواهیم در باره سایبان مغازه ارزان در تهران صحبت کنیم. آیا برای شما نیز پیش آمده است که وقتی در خیابانی قدم می زنید منظره مغازه ای با یک سایه بان زیبا توجه شمار ا جلب کرده باشد؟ سایه بان ها علاوه بر اینکه مکان مناسبی برای مشتریان یک مغازه مخصوصا در زمان نور شدید آفتاب و یا هنگام بارش باران ارائه می دهد، نقش تبلیغاتی بسیار مهمی نیز دارد.

سایبان مغازه ارزان در تهران، بیشتر برای مغازه هایی مانند کافه و رستوران ها استفاده می شود و می تواند مکان مناسب و زیبایی برای نشستن مشتریان آماده کند.

قطعا مغازه یا کافه و رستورانی که به وسیله یک سایه بان محیط چشم انگیزی را فراهم کرده است تاثیر بسزایی در جلب توجه رهگذران داشته و این مساله به نوبه خود می تواند یک متد تبلیغاتی باشد.

مواد اولیه در ساخت سایه بان مغازه

برای ساخت سایه بان مغازه نیاز به وسایل خاصی داریم که در این قسمت قصد بررسی آن را داریم. مهم ترین ماده اولیه مورد نیاز پارچه است. برای ساخت یک سایه بان مغازه مناسب، باید در انتخاب پارچه مناسب دقت کرد.

باید پارچه ای را انتخاب کرد که در برابر آفتاب و رنگ پریدگی مقاوم بوده و زمانی که خیس می شود قابلیت خشک شدن سریع را داشته باشد.

همچنین باید ظاهر خوبی داشته باشد و بتواند زیبایی خود را حفظ کند. یکی از بهترین پارچه ها برای تولید سایه بان مغازه ارزان در تهران پارچه کتان پنبه است. این پارچه تمامی قابلیت هایی که گفته شد را دارد.

به این دلیل که پارچه های مورد کاربرد در سایه بان مغازه باید با دوام باشد، معمولا این پارچه ها را با کیفیت می سازند. این دوام و کیفیت پارچه ها علاوه بر این که می تواند به دکوراسیون محل کار شما بیفزاید، می تواند گزینه های شخصی سازی زیادی نیز به شما اعطا کند.

مثلا شما بسته به شکل، رنگ و الگو می توانید چندین گزینه برای سایه بان خود داشته باشید. البته باید دقت کنید که اگر مغازه شما در مکانی قرار دارد که آب و هوای نامساعد داشته باشد، بهتر است از سایه بان پارچه ای استفاده نکنید.

علاوه بر پارچه می توانید از نایلون چتر بازی مقاوم استفاده کنید. این نایلون ها علاوه بر مقاومت بالا در کقابل نور خورشید نیز مقاومت بالایی دارند. اما نکته ای که قابل ذکر است این است که قیمت نایلون مقداری بیشتر از پارچه های کتان پنبه ای است. برای اسکلت سایبان مغازه ارزان در تهران نیز از انواع آلومینیوم یا آهن استفاده می شود.

ویژگی های مهم سایبان مغازه

یک سایبان مغازه ارزان باید ویژگی های مهمی داشته باشد که بتواند تاثیر مثبتی روی جذب مشتری داشته باشد. یکی از این ویژگی ها ظاهر مناسب و زیباست. استفاده از رنگ ها و طرح های مناسب می تواند ظاهر زیبایی به مغازه شما بدهد و توجه رهگذران زیادی را به خود جلب کند. بنابراین یک سایه بان زیبا می تواند کار تبلیغات را برای شما انجام دهد.

دومین ویژگی مهم یک سایه بان خوب استفاده از متریال و مواد با کیفیت و با دوام است. انتخاب متریال با دوام علاوه بر اینکه می تواند ظاهر خوبی داشته باشد، شما را از هزینه های بعدی و اضافه دور خواهد کرد. این نکته را باید مد نظر داشته باشید که هزینه کردن روی مواد اولیه یک نوع سرمایه گذاری است و در دراز مدت می توانید از مزایای آن بهره مند شوید. اما اگر در زمان انتخاب سایه بان اقدام به خرید متریال ارزان و بی کیفیت باشید در مدت زمان کوتاهی می بینید که باید برای تعویض پارچه و یا متریال دیگر اقدام کنید.

سومین خصوصیت خوب یک سایه بان مغازه، خرید آن از فروشگاه های معتبری است که شامل خدمات زیاد و همچنین متخصصان خوب برای نصب سایه بان باشد. خدماتی مانند خدمات پس از فروش و یا گارانتی نصب و خدماتی از این قبیل.

انتخاب بهترین سایبان مغازه

زمانی که شما بخواهید برای مغازه خود سایه بان تهیه کنید، برای این انتخاب سایبان مغازه ارزان در تهران باید به مواردی توجه فرمایید. یکی از این موارد قیمت آن نسبت به متریال، نوع و طرح آن است. در این بخش عواملی که می تواند روی قیمت یک سایه بان تاثیر بگذارد را شرح می دهیم:

عوامل موثر بر قیمت سایبان مغازه ارزان در تهران
  • تعداد و متراژ سایه بان:

یکی از نکاتی که می تواند روی قیمت سایه بان مغازه تاثیر داشته باشد تعداد سایه بان است. این که ابعاد مغازه شما چگونه است و متراژ مغازه شما چقدر است مسلما روی قیمت سایه بان تاثیر دارد. مثلا اگر مغازه شما دو نبش باشد و شما نیاز به دو سایه بان داشته باشید خوب باید هزینه بیشتری را پرداخت کنید. همچنین برای متراژ سایه بان مورد نظر شما نیز این مساله وجود دارد.

  • جنس متریال:

جنس اسکلت سایه بان و جنس روکش نیز از دیگر عوامل تاثیرگذار روی قیمت سایه بان است. اگر در متریال سایه بان، از آلومینیوم استفاده شود، قیمت آن از نظر وزن بررسی می شود.

روکش سایه بان نیز ممکن است از متریال متفاوتی استفاده شود. پارچه های ضد آب، جنس پارچه، رنگ پارچه، مقاوم بودن آن در شرایط آب و هوایی متفاوت، قابلیت تنفس خوب پارچه و همه و همه می توانند روی قیمت نهایی سایه بان مغازه شما تاثیر داشته باشد.

گاهی برخی از افراد از کپک زدن سایه بان خود نگرانی دارند. بنابراین می توانند آن را با روش های متفاوت در برابر کپک مقاوم کنند. و یا اینکه پارچه ای را انتخاب کنند که روی آن آکریلیک داشته باشد.

باید این نکته را مد نظر داشته باشید که تمام پارچه ها امکان حذف و از بین بردن کپک را ندارند. بنابراین بهتر است به سراغ پارچه هایی بروید که اکریلیک یا پلی استر باشند. این جنس می تواند رشد کپک را مهار کند. که این عامل باعث افزایش قیمت سایه بان شما می شود.

  • امکانات و تسهیلات:

امکاناتی که یک سایبان دارد نیز می تواند روی قیمت تاثیر داشته باشد. امکاناتی از قبیل سیستم هوشمند، چراغ ال ای دی، سیستم خنک کننده و دیگر امکاناتی از این قبیل.

بسیاری از فناوری ها هستند که می توانند به سایه بان مغازه شما اضافه شوند. یکی از این تسهیلات، حس گرها هستند. به طور مثال سنسورهای بادی می تواند به آن ها اضافه شود تا در زمانی که سرعت باد خیلی زیاد باشد سایه بان شما به طور اتوماتیک جمع شود و طوفان شدید باعث خراب شدن سایه بانتان نشود.

مزایای سایه بان مغازه

سایه بان شما حتی اگر کوچک باشد می تواند یک مزیت تجاری برای شما محسوب شود. شما می توانیه به راحتی نام تجاری خود را روی سایه بان بنویسید و از این طریق بتوانید برای مغازه خود تبلیغات انجام دهید.

شاید فکر کنید این یک مورد بی اهمیت و کوچک است اما اینطور نیست. همین مورد به ظاهر ساده و بی اهمیت تفاوتی زیادی را می تواند در عملکرد روزانه شما به همراه داشته باشد.

این بخش از مقاله به مزایای سایبان مغازه ارزان در تهران می پردازد و عواملی را بیان می کند که شاید پیش از این به آن ها توجه نکرده و یا آن ها را بسیار بی اهمیت می دانستید.این موارد شامل نکات زیر است.

  • برند سازی:

مارک یا آرم تجاری ای که روی سایه بان مغازه خود ثبت می کنید می تواند به شناخت برندتان به شما کمک زیادی کند. یکی از مواردی که مصرف کنندگان می توانند شما را بیابند به واسطه همین برندی است که روی سایه بان خود چاپ می کنید. شما به راحتی می توانید علاوه بر آرم تجاری خود، راه های تماس مشتریان با خودتان را نیز روی سایه بان مغازه چاپ کنید. این مسائل می تواند شامل شماره تلفن، آدرس ایمیل و نام تجاری تان باشد.

شما وقتی برای نام تجاری خود هزینه کرده و برندی را برای خود ثبت می کنید و آرمی را به آن منظور طراحی می کنید باید بتوانید نهایت استفاده را از این آرم داشته باشید. یکی از راه های شهرت سازی برای برندتان همین چاپ آن روی سایه بان مغازه تان می باشد. این مساله می تواند سلیقه و خلاقیت شما را نیز در معرض نمایش قرار دهد.

  • جلوگیری از آفتاب سوختگی وسایل داخل مغازه

زمانی که شما سایه بان برای مغازه خود هر چه که باشد نصب می کنید با این کار باعث می شوید تا وسایل داخل مغازه تان در برابر نور خورشید محافظت شوند. این وسایل می تواند از کفپوش گرفته تا میز و صندلی و مبلمان و یا حتی ویترین شما باشد.

  • صرفه جویی در انرژی

سایه بانی که برای مغازه خود نصب کرده اید می تواند در جلوی مغازه شما سایه ایجاد کند. این سایه ایجاد کردن علاوه بر محافظت شما و مشتریان و همچنین وسایل داخل مغازه تان در برابر نور خورشید، می تواند باعث کاهش مصرف انرژی نیز شود. در واقع با نصب سایه بان شما می توانید فضای داخلی و بیرونی مغازه خود را خنک کنید و بنابراین ممکن است به سیستم های خنک کننده نیاز چندانی نداشته باشید.

  • محافظت در برابر شرایط آب و هوایی

اگر برای مغازه خود سایبان زده اید دیگر نباید نگران برف و باران و خسارت های احتمالی ناشی از آن باشید. می توانید به راحتی از چیدمان وسایل مغازه خود در برابر تغییرات جوی محافظت کنید. با این کار حتی اگر دکوراسیون بیرونی نیز دارید نیازی ندارید در زمان بارش برف و باران چیدمان خود را تغییر داده و دکوراسیون بیرونی مغازه خود را به داخل مغازه منتقل کنید.

انواع مدل های ساخت سایبان مغازه ارزان

سایه بان ها می توانند در انواع متفاوتی وجود داشته باشند که این مساله نیز می تواند روی قیمت نهایی سایه بان مغازه شما تاثیر داشته باشد. مدل های مختلف سایه بان بر اساس کار کرد و عملکردی که دارند شامل انواع زیر می باشد:

  • سایه بان دستی:

سایه بان دستی از انواع قدیم سایه بان است که با دست آن را باز و بسته می کنند. این نوع از سایه بان دارای یک میله است که به وسیله آن می توانید اقدام به باز و بسته کردن سایه بان کنید. البته ممکن است این کار برای همه افراد کار راحتی نباشد بنابراین بهتر است از نوع برقی آن نصب کنید.

  • سایه بان برقی:

این نوع از سایبان مغازه ارزان در تهران، دارای تکیه گاه عمودی نیستند. به جای آن بازوهایی افقی دارند که امکان باز و بسته شدن به صورت اتوماتیک را برای شما ارائه می دهد. موتور برقی ای در این مدل سایه بان تعبیه شده است که به راحتی بتوانید فقط با استفاده از یک ریموت اقدام به باز و بسته کردن سایه بان خود کنید.

امکانات سایبان مغازه

همانگونه که توضیح داده شد امکانات زیادی را می توان برای سایه بان ها در نظر گرفت. شما در هر فصلی و در هر ساعتی از شبانه روز می توانید از این امکانات استفاده کنید و کارایی و زیبایی بیشتری را برای سایه بان خود به ارمغان آورید.

به طور مثال اگر می خواهید مغازه شما نور زیبایی داشته باشد و این نور یکی از جاذبه های مغازه شما باشد می توانید از چراغ های ال ای دی استفاده کنید. با این روش شما می توانید نور زیبایی را در هر ساعتی از شبانه روز در مغازه خود داشته باشید. مخصوصا اگر مغازه شما از نوعی باشد که از فضای باز بیرون مغازه تان استفاده می کنید این کار بسیار برای شما مفید خواهد بود.

یکی از تسهیلات دیگری که می توانید به سایه بان خود اضافه کنید سیستم مه پاش است. نصب سیستم مه پاش به شما این امکان را می دهد که هم هوا را مخصوصا در فصول گرم سال خنک کنید و هم اینکه با این روش می توانید فضای زیباتر و شاعرانه تری را در بیرون از مغازه خود خلق کنید.

علاوه بر این برای فصول سرد سال نیز می توانید از نصب هیتر در زیر سایه بان خود نیز استفاده کنید. اگر مغازه شما کافه و یا رستوران باشد، نصب هیتر در زیر سایه بان شما امکانات ویژه ای در اختیار شما قرار می دهد. شما با چیدن تخت و صندلی در بیرون از مغازه خود به راحتی در فصول سرد سال نیز می توانید مشتریان خود را داشته و با خیال راحت از آن ها پذیرایی کنید.

 

 

 

سایبان مغازه ارزان در تهران
سایبان مغازه در تهران

سایبان مغازه با شیب به سمت بالاسایبان مغازه زیبا

یک دیدگاه بگذاریددیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *