Please specify the Content Block to use as a top drawer content in Theme Options

بلاگ

مستر سایبان نخستین مرکز تولید انواع سایبان

سایبان ماشین

آیا در مورد سایبان ماشین قابل حمل چیزی شنیده اید؟ در این مقاله می خواهیم اطلاعاتی در مورد این سایبان ماشین با تکنولوژی پیشرفته بیان کنیم.

ویژگی سایبان ماشین

در میان هفت ویژگی سایبان برقی قابل حمل که آن را بهتر از سایرین کرده است ویژگی و عملکرد خودکار از جمله اصلی ترین آنهاست. ویژگی خودکار این جایگاه خودرو استفاده از آن را حتی برای یک کودک کوچک آسان کرده است. فقط با فشار دادن یک دکمه، چترها را برای محافظت و پوشش کامل باز یا تا می کنید.

ویژگی سایبان ماشینمناسب در فضای باز

شما به یک روکش ماشین فکر می کنید که برای محافظت از فضای باز برای گردش خانوادگی شما نیز مفید است. سایبان ماشین به سادگی شما را پوشش می دهند. کافی است یک سایبان سایه ای ماشین قابل حمل بخرید و به همان اندازه به منظور چتر در فضای باز خدمت می کند. حتی می توانید از آن برای مهمانی ساحلی و سایر فعالیت های فضای باز بدون هیچ گونه مشکلی استفاده کنید که همچنین برای اشنایی با نکات مهم برای فضای خارجی با ما همراه باشید.

محافظت از خودرو در برابر برف، تگرگ

یکی دیگر از ویژگی هایی که باید در مورد سایبان ماشین بدانید و آن را بهتر از سایر موارد در خارج کرده است این است که در زمستان به عنوان سایبان مناسب است. با کمک این سایبان ماشین برقی اتومبیل قابل حمل، مطمئن خواهید بود که از پوشش کلی و محافظت از خودرو در برابر تگرگ، برف و سایر چیزهایی که با هوای سخت زمستان همراه است لذت خواهید برد. این بدان معناست که در شرایط آب و هوایی نامناسب هنگامی که سایبان را روی اتومبیل خود می پوشانید ، هوای نامناسب خودرو شما را تحت تأثیر قرار نمی دهد.

محافظت از شما در تمامی فصول

حتی زمانی که در فصل زمستان نیستید، باز هم می توانید از ماشین خود محافظت کنید. وقتی سایبان ماشین را در بالای ماشین خود داشته باشید، هوای گرم تابستان هرگز برای شما مشکلی ایجاد نخواهد کرد. ماشین شما همچنین در برابر افتادن پرندگان، گرمای خورشید، برگ ها، گرد و غبار و …. محافظت می شود.

چگونه می توان سایبان ماشین برقی خود را بست؟

اگر بازوهای سایبان ماشین خود را بیرون آورده اید، ابتدا با جدا کردن آنها، آنها را بازگردانید و سپس آنها را روی بدن بچسبانید. مطمئن شوید که گیره نصب را کمی تکان دهید تا مطمئن شوید که محکم متصل شده است. حالا بازوی سایبان خارجی را پایین می آورید. قفل بازوی بیرونی را رها کرده و بازو را پایین بیاورید تا کاملا جمع شود. به یاد داشته باشید اگر این کار را به تنهایی انجام می دهید باید آن را به صورت مرحله ای انجام دهید قسمتی از یک طرف و سپس طرف دیگر را پایین بیاورید.

بازوی پشتیبانی را عقب بکشید

دستگیره بازوی داخلی را شل کنید. در حال حاضر سایبان ماشین شما ممکن است دارای یک قفل باشد که باید باز شود تا بازوی داخلی به سمت پایین بازوی خارجی کشیده شود. به سادگی بازوی پشتیبانی داخلی را کمی بالا بیاورید و آن را بالای قفل حرکت دهید.

به حالت Retract بروید

بند مشکی را نزدیک اهرم کشش عقب بکشید و محکم به بند بچسبانید. سپس اهرم را به حالت عقب کشیدن بچرخانید. هنگام چرخاندن اهرم، محکم بر روی بند نگه دارید تا سایبان از شما دور شود. در حالی که اهرم در حالت جمع شدن است، بند را با دقت به مرکز سایبان ماشین بکشید. شما می خواهید بند را در مرکز سایبان قرار دهید تا بتواند به طور مساوی کشیده و جمع شود.

سایبان را عقب بکشید

اکنون زمان عقب کشیدن سایبان ماشین فرا رسیده است. بند را به آرامی رها کنید تا سایه بان روی خودش بپیچد. درست قبل از اینکه بند بسیار بلند باشد تا بتوانید به آن برسید از میله سایبان خود استفاده کرده و آن را به انتهای بند وصل کنید. چرخاندن سایبان را تا زمانی که کاملا  انباشته شود  به پایان برسانید.

از قفل های مسافرتی استفاده کنید

برای اتمام کار دوباره قفل های سفر را وارد می کنید. روی سایبان ماشین، بازوی بیرونی را کمی بلند کنید تا به بازوی نگهدارنده داخلی برسد. سپس قفل سفر را درگیر می کنید و قفل کنید.

یک دیدگاه بگذاریددیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *