Please specify the Content Block to use as a top drawer content in Theme Options

بلاگ

مستر سایبان نخستین مرکز تولید انواع سایبان

کاربرد سایبان برقی چیست؟

کاربرد سایبان های برقی رفاه را در همه جا افزایش می دهند و فضایی دنج در سایه برای شما و مهمانان شما ایجاد می کنند. تقریبا همه سایبان ها را می توان با برق نصب کرد. بنابراین با سایبان بازو، سایبان فلزی و….. با برق وجود دارد که ایده های سبک شما را به واقعیت تبدیل می کند و سخت ترین مشخصات معماری را برآورده می کند.

مزایای کاربرد سایبان

از آنجا که کاربرد سایبان برقی اصلاحات فنی بیشتری را به شما ارائه می دهد که شما، مهمانان، خانواده و همسایگان شما را شگفت زده خواهد کرد. شما همچنین می توانید شما به سادگی می توانید کاربرد سایبان خود را از طریق برق با ریل های سبک یکپارچه که حیاط یا بالکن شما را با تابش غیر مستقیم جوی مسحور می کند تطبیق کنید. برای مهمانی های مجلل باغی یا عصرهای دنج کبابی. و با بخاری های تابشی یکپارچه در سایبان برقی خود، می توانید تابستان را حتی تا پاییز نیز طولانی کنید. یا یک نمایش نورگیر چشم نواز با نوارهای LED یکپارچه ترتیب دهید که با خیال راحت راه را برای شبی فراموش نشدنی برای مهمانان شما هموار می کند.

کنترل سایبان ها به صورت الکترونیکی

مزایای کاربرد سایباناز آنجا که سایه بان های برقی نه تنها با فشار یک دکمه به راحتی قابل کنترل هستند. آنها همچنین می توانند از طریق اینترنت با استفاده از تلفن هوشمند یا رایانه کار کنند. به سادگی می توانید کاربرد سایبان های برقی خود را با راه حل های هوشمند ادغام کنید. دیگر نیازی نیست در خانه باشید تا سیستم سایه بان خود را به بهترین شکل کنترل کنید. این مزایای زیادی را ایجاد می کند: برای مثال اگر سایه بان های برقی شما در فواصل نامنظم حرکت می کنند، آپارتمان یا خانه شما به نظر می رسد که کسی در خانه است. همچنین سیستم سایه بان خود را متناسب با موقعیت خورشید تنظیم می کنید. در نتیجه هنگام ورود به خانه با دمای مطبوع در اتاق های خود روبرو خواهید شد.

ورود شما به عصر دیجیتال

کاربرد سایبان های برقی نقطه شروع برای کنترل دیجیتالی تمام فناوری ساختمان شما به شمار می آید. زیرا می توانید سیستم های گرمایش، تهویه مطبوع و روشنایی را به تدریج در برنامه های خود ادغام کنید و آنها را به راحتی با برنامه کنترل کنید. به این ترتیب می توانید از بالاترین سطح راحتی کار لذت ببرید و در عین حال اطمینان حاصل کنید که نه انرژی و نه انرژی گرمایی را هدر می دهید. سایبان های برقی به دلایل زیادی سرمایه گذاری خوبی در آینده هستند.

سایبان های برقی چگونه کار می کنند؟

کاربرد سایبان بدین گونه است که موتور آن می تواند یک سایبان برقی را تغذیه می کند.

موتور

جدیدترین فناوری قادر است حتی بزرگترین سایبان ها را نیز به حرکت درآورد. در حالی که هنوز به اندازه کافی جمع و جور است که به خوبی در داخل غلتک جا می گیرد. این بدان معناست که تنها سایه بان را خواهید دید مگر اینکه شما بخواهید لوازم جانبی گرمایش و روشنایی را اضافه کنید. در این صورت نصاب شما یک جعبه گیرنده کوچک به دیوار کنار آن اضافه می کند. سیم متصل کننده موتور از یک سر سایبان عبور می کند و آماده است تا توسط یک برقکار آموزش دیده به منبع تغذیه شما متصل شود.

هنگامی که موتور کار می کند بشکه را می پیچاند و پوشش پارچه ای را باز می کند. بازوها به دلیل سیستم کشش فنر یا پیستون های گاز کار می کنند. بسیاری تصور می کنند که جلد را باز می کنند، اما بازوها به طور خودکار با باز یا بسته شدن پوشش دنبال می شوند. کشش ناشی از چشمه ها یا فشار گاز باعث می شود که آنها به آرامی باز و بسته شوند.

بازوها

بیشتر سایبان های روشه دارای چارچوب آلومینیومی برای استحکام و مقاومت هستند. اگرچه مدل های بزرگتر ممکن است سه یا بیشتر داشته باشند. هر بازو شامل دو بخش اصلی است که توسط یک مفصل آرنج به هم متصل می شوند. وقتی موتور کار می کند، مفاصل به گونه ای حرکت می کنند که شبیه بازوی باز شده انسان است. یک یا دو زنجیر قسمت های هر بازو را به هم متصل کرده و همه چیز را در جای خود نگه می دارد. اولین مورد در کاربرد سایبان های بازویی از زنجیرهای فلایر مشابه دوچرخه استفاده کردند. سپس آنها به زنجیرهای فولادی محکم تر ارتقا یافتند که امروزه در بیشتر سایبان ها استفاده می شود.

 

یک دیدگاه بگذاریددیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *