Please specify the Content Block to use as a top drawer content in Theme Options

بلاگ

مستر سایبان نخستین مرکز تولید انواع سایبان

سایبان برقی تبلیغاتی مغازه – سایبان تبلیغاتی، سایبانی است که جهت تبلیغات کاربرد دارد .همانطور که در سطح شهر مشخص می باشد:اکثر تبلیغات بر روی تابلو های تبلیغاتی انجام می‌شود، ولی نظر به اینکه شهرداری از مالک فروشگاه و مالک برند هزینه و عوارض جهت تبلیغات اخذ می نماید؛و هزینه تمام شده آن زیاد می شود،مالکان برندهای معروف تصمیم گرفته اند که برای تبلیغات محصول خود از تابلو استفاده ننمایند،و در حال حاضر بهترین جایگزین جهت تبلیغات به جای تابلو سایبان می باشد که دارای مزیت خیلی زیادی به نسبت تابلو می باشد که از جمله می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1-عدم اخذ عوارض، از سایبان تبلیغاتی.
2_امکان دیده شدن تبلیغاتی بر روی سایبان در تمام حالات .
3_ هزینه کمتر آن نسبت به تمام تابلوهای تبلیغاتی.

قیمت تبلیغ بر روی سایبان برقی مغازه

سایه بان های تبلیغاتی بر خلاف سایر محصولات دارای انواع مختلفی می باشند،که نظر به انواع مختلف سایبان قیمت سایبان تبلیغاتی نیز متفاوت می گردد.برای نمونه تبلیغ بر روی سایه بان کالسکه ای، تبلیغ بر روی سایبان بازویی و سایبان فنری و تبلیغ بر روی سایبان پوششی و سایبان دکوراتیو متفاوت می باشد که هر کدام از این سایبانها قابلیت خاص خود و قیمت خاص را دارند. که به برخی از آنها جهت تصمیم گیری صحیح اشاره می شود.

سایبان تبلیغاتی کالسکه ای

سایه بان تبلیغاتی کالسکه ای تقریبا ارزانترین نوع سایبان تبلیغاتی می باشد که به صورت قوسی و کالسکه مانند تولید می شود و چون از طرفین پوشیده می باشد،برای فروشگاه‌هایی که از طرفین و گوشه های مغازه دارای آفتاب می باشند مناسب تر هستند.

ساختار سایه بان تبلیغاتی کالسکه ای

این سایبان  از جنس اسکلت لوله 25*70یا 25*80 تشکیل شده است؛و جنس روکش آن نیز غالبا برای تبلیغات بنر 13 انس و یا فلکس می باشد؛ولی گاها برای برخی شرکت ها مثل شرکت میهن از جنس ترانزیت نیز استفاده شده است .

سایه بان تبلیغاتی بازویی و یا سایه بان تبلیغاتی فنری چیست؟ 

این نوع سایبان، سایبانی است که از کناره ها بر خلاف سایبان کالسکه ای پوشیده نمی باشد.ولی یک مزیت جدی که نسبت به سایه بان کالسکه ای دارا می باشد.این است که میزان باز شوندگی و جلو آمدگی سایه بان بازویی وفنری دستی یا برقی بسیار بیشتر از سایه بان کالسکه ای می باشد واین موضوع موجب می‌شود که تبلیغات بر روی سایه بان بیشتر دیده شود و فضای بصری بهتری برای مشتری ایجاد کند .

نحوه ساخت سایه بان تبلیغاتی بازویی و یا سایه بان تبلیغاتی فنری

سایبان برقی تبلیغاتی بازویی و یا سایه بان تبلیغاتی فنری از اسکلت آلومینیوم و روکش بنر 13 و یا 15 انس و فلکس 18 انس غالبا برای چاپ استفاده می شود.در سایبان بازویی و یا سایبان فنری نمی توان از روکش ترانزیت استفاده نمود.

سایبان برقی تبلیغاتی دکوراتیو چیست؟

سایبانی است که به صورت ثابت تولید می شود وبر عکس سایه بان فنری، سایه بان بازویی، سایبان کالسکه ای متحرک نمی باشد،و از این جهت با تابلو های تبلیغاتی دارای وجه اشتراک می باشد.قیمت سایه بان تبلیغاتی دکوراتیو نیز تقریبا با قیمت سایه بان کالسکه ای برابر بوده و تفاوت آنچنانی با یکدیگر ندارند .

نحوه تولید سایه بان دکوراتیو

سایه بان تبلیغاتی دکوراتیو معمولا با قوطی 2*2تولید و ساخته می شود؛ولی دارای اشکال هندسی مختلفی می باشد.می توان هم سایه بان دکوراتیو بیضی، هم سایه بان دکوراتیو مستطیل، وهم سایه بان دکوراتیو مربع تولید نمود.

نحوه نصب سایبان برقی تبلیغاتی مغازه

با توجه به این که این سایه بان توسط تیم فنی ما نصب می گردد به بهترین شکل ممکن با در نظر گرفتن نوع سایبان نصب می شود. مخصوصا زمانی که کامپوزیت در مغازه وجود داشته باشد به شکلی نصب می شود که کمترین برش را کامپوزیت مغازه مشتری داشته باشد.

آیا سایه بان تبلیغاتی را می توان به صورت برقی تولید نمود ؟

بله سایبان برقی تبلیغاتی در انواع مختلف را به سهولت می توان به صورت سایه بان برقی تولید نمود و هم اکنون نیز سایه بان برقی فنری، سایه بان برقی بازویی، سایه بان برقی کالسکه ای توسط تیم فنی شرکت ما تولید می گردد.

آیا این سایه بان دارای ضمانت و خدمات پس از فروش می باشد ؟

بله این سایه بان دارای تولیدی این شرکت دارای ضمانت و خدمات پس از فروش می باشد. واین اطمینان را مجموعه ما به مشتری می دهد که همواره در کنار مشتری بوده و در کنار مشتری تا انتهای مسیر بماند.

ضمنا تیم تولیدی سایبان برقی تبلیغاتی ایرانیان در جای جای ایران عزیز اقدام به نصب سایه بان می نماید.

سایه بان تبلیغاتی ایرانیان سایه بان مفتخر هست با شرکت های بزرگی من جمله ایرانسل، همراه اول، دنت، همارا، زعفران حمید، چای کریستال، چای محمود، چای محسن و لبنیات دومنیو و بسیار شرکت دیگر همکاری نموده و در حال همکاری می باشد.

در پایان تردید ننمایید و برای انجام سایبان برقی تبلیغاتی کالسکه ای،  فنری، بازویی، دکوراتیو،  چتری با ما تماس بگیرید.

یک دیدگاه بگذاریددیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *