Please specify the Content Block to use as a top drawer content in Theme Options

بلاگ

مستر سایبان نخستین مرکز تولید انواع سایبان

WhatsApp Image 2020-11-18 at 01.41.19 (1)

سایبان استخر و کافی شاپ می تواند سایه مورد نیاز شما را در روزهای گرم فراهم کند. با این سایبان ها می توانید فضای بیرونی و حیاط خود جلوه ببخشید.

سایبان استخر و کافی شاپ در سبک ها و طرح های مختلفی وجود دارد. در اینجا چند نوع مختلف سایبان استخر و کافی شاپ را برایتان آورده ایم. همچنین مزایای استفاده و اطلاعات کاملی درباره این سایبان ها را برایتان آورده ایم.

انواع سایبان استخر و کافی شاپ

سایبان استخر و کافی شاپ انواع بسیاری دارد. این سایبان ها را می توانید در طرح ها، رنگ ها، سبک ها و عملکرد های متفاوتی وجود دارند. در زیر با انواع مختلف آن ها آشنا می شوید.

 1. سبک بادبان

سایبان های بادبان از پارچه با روکش های مقاوم در برابر نور خورشید فرابنفشUV ساخته می شوند. این سایبان با اتصال گوشه های پارچه به تیرهای بلند با حلقه ها نصب می شوند. می توانید این سایبان ها را محکم بکشید یا آن ها را آزاد بگذارید و یک نمایه بسیار پایینی داشته باشید.

پارچه های این سایبان در انواع رنگ های روشن و تیره وجود دارند و برای سبک مدرن یک انتخاب بسیار مناسب هستند. اکثر مردم از چندین نوع این بادبان استفاده می کنند ، و آن ها را به هم متصل می کنند تا سایه ای بزرگ تر داشته باشند.

 1. سبک ثابت

این نوع سایبان به غیر از استفاده در استخر و کافی شاپ نیز برای ایجاد سایه برای اتومبیل ها، رستوران ها و نمایشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد و از یک سری تیرهای آلومینیومی تشکیل شده است که روی زمین پایه دارند.

قاب فلزی بر روی تیرهای آلومینیومی قرار می گیرند و با جوشکاری متصل می شوند. این سایبان ارزان است اما به اندازه سبک های دیگر جذاب نیست.

 1. سبک جمع شونده

سایبان جمع شونده سایبانی است که می توان آن را در صورت عدم استفاده جمع کرد و دوباره آن را باز کرد. یک سایبان جمع شونده ساده که در کنار ساختمان قرار دارد می تواند به عنوان سایبان استخر عمل کند.

اگر فضای کمی برای استخر خود داشته باشید ، این یک گزینه عالی است. همچنین می توانید از این نوع سایبان برای کافی شاپ استفاده کرد.

 1. سبک چتر

این سایبان ها در اندازه های متفاوت می توانند بیشترین و کمترین میزان پوشش سایه را ایجاد کنند. این سایبان می تواند فضای استخر شما را مانند یک ساحل کنند.

بعضی ازچتر ها دارای یک پایه وسط میز هستند، در حالی که برخی دیگر یک پایه کناری دارند تا از سایبان پشتیبانی کند. اگر پایه نگهدارنده از فلز ساخته شده باشد، پارچه سایبان به طور معمول اکریلیک یا پارچه وینیل است.

با این حال، برخی از سایبان های چتر وجود دارد که از چوب با ستون مرکزی ساخته شده و از دو طرف سایه می اندازد. این سایبان برای کافی شاپ یک گزینه بسیار مناسب است.

اگر جای کوچکی دارید می توانید از سایبان چتری استفاده کنید. این نوع سایبان جای کمی برای نصب می گیرند و سایه مناسبی را ارائه می دهند.

 1. سبک کلاه فرنگی

کلاه فرنگی چوبی، ساخته شده با تیرهای ضخیم و تیرهایی در قسمت بالای آن که به صورت صفحه های افقی ساخته می شود ، می تواند در فضای بیرونی و کنار استخر شما سایه ای جزئی ببخشد.

سایبان استخر

مزایای سایه بان استخر

سایبان استخر و کافی شاپ بهترین راه حل برای استفاده از فضای بیرونی است. همچنین برای کافه داران می توانند حداکثر ظرفیت کافه خود را بدون تعهدات گران قیمت ساخت و ساز ساختمان افزایش دهند.

سایبان ها علاوه بر به حداکثر رساندن فضای موجود ، مجموعه ای از مزایای بزرگ دیگر را نیز به همراه دارد. ما لیستی از چند مورد را برای کمک به شما در تصمیم گیری آگاهانه در مورد انتخاب خود برای سرمایه گذاری در یک سایبان استخر و کافی شاپ، که برای خود تهیه کنید.

در ابتدا شما را با مزایای سایبان های کافی شاپ آشنا می کنیم و بعد به سراغ مزایای سایبان های استخر می رویم.

 1. مشتریان جدید را جذب می کند

داشتن سایبان در جلوی کار خود راهی عالی برای جلب توجه رهگذران است. سایبان چشم نواز بالای ورودی کافی شاپ شما می تواند به شما اجازه دهد درهای ورودی را باز بگذارید و مردم را به دیدن منوی خود دعوت کنید.

سایبان های کافی شاپ هنگامی که در یک مکان نشیمن بیرونی نصب می شوند ، یک فضای غذاخوری باز را ایجاد می کنند که می توانند با دیدن مناظر ، صداها فضای بسیار جذابی را برای مشتریان شما ایجاد کنند.

وقتی مشتریان اوقات خوشی را سپری می کنند ، ممکن است تمایل بیشتری داشته باشند تا کسب و کار شما را دوباره امتحان کنند.

 1. فضای قابل استفاده را افزایش می دهد

استفاده از سایبان فضای قابل استفاده تری را در اختیار شما قرار می دهد، تعداد مشتریانی را که می توانید روزانه داشته باشید، افزایش می دهد و به نوبه خود درآمد شما را  نیز افزایش می دهد.

یک فضای غذاخوری در فضای باز می تواند هنگام برگزاری مهمانی های بزرگ یا تعطیلات آخر هفته شلوغ ، مفید باشد. اگر بخواهید در فضای بیرونی بدون استفاده از سایبان  ها به مشتریان خدمات رسانی کنید.

تغییرات آب و هوایی می تواند شما را تحت تاثیر قرار دهد. با استفاده از سایبان استخر و کافی شاپ، دیگر نگران نباشید که آب و هوای نامناسب فضای ارزشمند شما را تخت تاثیر قرار دهد.

 1. متناسب برای نیاز شما

سایبان استخر و کافی شاپ در یک سبک خاص ساخته نمی شوند. بلکه می توانید آن را متناسب با نیازهای خود سفارشی کنید. اگر به دنبال یک ساختار سایه ای سبک هستید ، انتخاب پارچه مایل به قرمز، و پارچه اکریلیک را در نظر بگیرید.

اگر منطقه شما مستعد هوای سخت مانند: باران سیل آسا، تگرگ یا آفتاب تاول زده است، می توانید ساختار سایبان را با یک سایبان آلومینیومی محافظ مانند: سایبان فول باکس انتخاب کنید. هر ساختار سایه ای که ارائه می شود می تواند متناسب با زیبایی و نیازهای شما باشد تا حداکثر راحتی را برای مهمانان شما فراهم کند.

با خرید سایبان های مناسب سرمایه گذاری در یک ساختار سایه ای با کیفیت برای امروز تجارت خود را انجام دهید.

 1. تبلیغات رایگان

با طراحی سایه بان سفارشی می توانید رنگ و مارک خود را همیشه در سایبان داشته باشید تا رهگذران آن را ببینند. سایبان کافه نه تنها فضای بیرونی شما را زیبا و بی نقص می کند ، بلکه باعث تبلیغ و بازاریابی در نهایت رونق تجارت شما در همان زمان می شود.

سایبان استخرمزایای سایبان استخر

امروزه ، دارندگان استخر هنگام انتخاب سایبان ها برای استخر، گزینه های زیادی برای انتخاب دارند. هر نوع سایبان مزایا و معایب مختلفی را ارائه می دهد ، بنابراین قبل از تصمیم گیری در مورد خرید سایبان های استخر، اطمینان حاصل کنید که چه ویژگی یا مزایایی برای شما مهم است. در ادامه با برخی از مزایای سایبان های استخر آشنا می شوید.

 1. محافطت از استخر

با سایبان های اتوماتیک استخر می توانید با فشار دادن یک دکمه درپوش استخر را باز و بسته کنید. استفاده از آنها بسیار آسان است و از امنیت بالاتری نیز برخوردار هستند ، بنابراین می توان از آنها به عنوان محافظت در برابر حوادث استفاده کرد.

آنها معمولاً باید توسط متخصصان نصب شوند و دارای راهنمایی هنگام باز و بسته شدن هستند. روکش استخرهای خودکار قیمت بالاتری دارند اما ارزش سرمایه گذاری آن را دارند.

سایبان ها می توانند با نگه داشتن گرما در داخل استخر از تبخیر جلوگیری کنند و فصل شنای شما را در انواع آب و هوا گسترش دهند.

 1. هزینه های استخر خود را کاهش دهید

پارچه سایه ای نه تنها اشعه ماورا بنفش خورشید را مسدود می کند بلکه به کاهش شدید گرمای استخر و محوطه عملکرد بیرونی نیز کمک می کند.

با استفاده منظم از سایه بان، استخر شما در برابر اشعه آفتاب مداوم که می تواند استخر را خراب کند ، محافظت می شود. با کاهش سطح تبخیر آب ، هزینه های نگهداری استخر شما نیز کاهش می یابد.

 1. حفاظت در برابر نور مضر خورشید

سایبان استخر و کافی شاپ تا 99٪ در برابر اشعه ماورا بنفش محافظت می کنند و اصولاً برای محافظت در برابر آفتاب طراحی شده اند. آنها به طور موثر اشعه های ماورا بنفش خطرناک را برای بدن ما فیلتر می کنند.

قرار گرفتن مداوم و گسترده در معرض نور می تواند باعث آسیب رساندن به پوست و بدن شود. همیشه هنگامی که از شنا در استخرها لذت می برید سایبان استخر را داشته باشید که سر شما را از نور بپوشاند.

 1. بدون آوار

با وجود سایه بان استخر برگ ، چوب یا گل روی سایه بان افتاده و در استخر نمی روند. این امر به شما در جلوگیری از کثیف شدن استخر و فضای اطراف استخر کمک می کند. شما احتمالاً دوست دارید یک استخر تمیز از یک استخر ناخالص داشته باشید که نباید مقدار pH آب را تغییر دهد.

قیمت سایبان استخر و کافی شاپ

همانطور که مطالعه کردید سایبان استخر و کافی شاپ انواع متفاوتی دارد که می توانید بسته به نیاز خود هر کدام را انتخاب کنید. همین تنوع در سایبان ها باعث تفاوت در قیمت های آن ها شده است.

البته قمیت سایبان استخر و کافی شاپ به عوامل دیگری مانند این که سایبان ها را از کدام فروشگاه و برند تهیه می کنید نیز بستگی دارد همانطور که می دانید برندهای معتبر همیشه از مواد با کیفیتی در ساخت سایبان ها استفاده می کنند که باعث افزایش طول عمر سایبان ها می شود.

استفاده از مواد باکیفیت نیز به قیمت سایبان ها می افزاید. اما این نکته را در نظر داشته باشید که همیشه قیمت بالای سایبان نشان دهنده خوب بودن و بی نقص بودن سایبان نیست.

ولی به طور کلی می توان گفت همیشه سایبان های اتوماتیک و برقی از انواع دیگر سایبان ها گران تر بوده اند.

در آخر

ما یک شرکت برجسته هستیم که انواع سایبان های استخر و کافی شاپ را با کیفیت بالا تولید می کنیم که سایبان ها را در مواد ، رنگ­ ها و تثبیت کننده های UV مختلف همراه با ضمانت نامه معتبر ارائه می دهیم.

با تجربه گسترده ، اطمینان حاصل می کنیم که تمام نیازهای مشتری با محصولات ما برآورده می شود. اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد سایبان های استخر و کافی شاپ داشته باشید فقط کافی است با متخصصان ما تماس بگیرید تا شما را در انتخاب بهترین گزینه راهنمایی کنند.

یک دیدگاه بگذاریددیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *